Kniha návštěv

Datum 20.10.2010

Vložil Martin Zvára

Titulek Zamyšlení

Zdravím všechny účastníky této velice plodné diskuse.
Ať to tu pročítám jak chci, nikde jsem nedohledal kdo tyto příspěvky píše. Pokud si za svým názorem stojím, proč se pod něj nepodepíšu?! Od samého začátku jsem nechtěl reagovat, protože mi přijde zbytečné dopisovat si o ňákých scestnostech s "anonymem". Po posledních příspěvcích jsem se odhodlal :-). Vážení, buďme tak slušní a podepisujme se! (Pokud se za své jméno stydíme, je možné si ho za poplatek cca 1000,- změnit). Zároveň zvu všechny pisatele "do kabiny" mezi nás. Můžeme v klidu, bez emocí prodiskutovat jednotlivé pohledy a pak se v klidu opět bez emocí a vulgarit rozejít.
Načeradec je malá vesnice, kde každý vidí každému do talíře, tím spíš jsou pro mne nepochopitelné takové ataky!
Závěrem: nikoho nebráním, nikoho nehaním!
Milda Krejčů pískal celý zápas velice chytře, jenom on sám ví proč dal ČK. Když zavzpomíná na doby, kdy hrával řízného stopera rozdávajícího taková "těla" jak na běžícím páse, asi by se ve stejné situaci cítil stejně.
Pokud chcete někdo na můj příspěvek reagovat vulgárně, níže je můj telefon, na kterém můžeme vše probrat (to abychom nenudili nesmyly všechny ostatní). 602380745.
Přeji všem pěkný den.

Zpět na diskuzi