Kniha návštěv

Datum 05.11.2010

Vložil Jerry

Titulek Re: Vstupne

Vůbec nejde o těch 30 korun. Je to třeba 1,5 piva. Jen se mi nelíbí, že to nebylo napsané na plakátu. Kromě toho jste to vstupné chtěli i po holkách a skoro i po dětech. Sám jsem byl svědkem takového chování vašeho výběrčího. Blaník vybírá opravdu 10 korun, ale píše to na plakátech, nevybírá od dětí, studentů a žen. Rozhodčí byl opravdu hráč Blaníku a je i současným členem (stejně jako p. Postřihač), ale nemyslím, že nějak fandí Blaníku a už vůbec není kamarád s předsedou Blaníku. Občas tímto pánem mluvím a nezaznamenal jsem od něho nic pozitivního vůči Blaníku, spíše na něj jen nadává. Pokud jde o těch 1200 korun pronájmu, tak nikdo neznáme všechny souvislosti. Pokud vím, tak vám p. Postřihač říká jen tu svojí polovinu pravdy. Dokonce to svého času řešilo i zastupitelstvo obce. Hřiště má nyní ve správě obec (což je prezentováno jako úspěch volební strany ODS, viz načeradské noviny) a částka za pronájem by měla být údajně jen 600. Tuto informaci nemám ověřenou, jen jí zmínil někdo z diváků. A mimochodem ten fotbal co předvádíte nyní je k nekoukání. Před rokem jste hráli perfektně skoro ve stejném složení, tak nevím, co se s vámi stalo?

Zpět na diskuzi