SK Načeradec - Sokol Trhový Štěpánov 6:5 (2:3)

17.06.2012 12:21

17.06.2012                   10:15

Poslední zápas jsme hráli bez opory - Michala Truxi. S tím jsme také nastupovali do zápasu, a podle toho naše hra vypadala, bez Truxi to nepůjde! Ale začátek nebyl tak zoufalý. Běžela 4 minuta a po mazáckém přímém kopu Martina Belady  k tyči - 1:0. Po tomto gólu se Štěpánov nadechl k tlaku, ale Martin Belada byl proti. Kopal se rohový kop, a kdo jiný než Martin Belada, a jak jinak než mazácky - přímo z rohu 2:0. To bylo od nás v první půlce vše. Štěpánov nás ještě více zatlačil na naši polovinu a zaslouženě vyhrál první poločas 3:2. Po hromobití v kabině jsme na soupeře vlítli a probuzený útočník Petr Neckář (v první půlce vystřelil třikrát a to hodně nepřesně) začal hrát a bylo to 4:2. Nebyla to ovšem jen zásluha Petra Neckáře, ale hlavně díky výbornému Markovi Brázovi , který chytil čtyři tutové góly. Jsem rád, že poslední zápas jsme vyhráli a tak potvrdili, že druhé místo si naši malí hráči zaslouží!

Branky :         Petr Neckář 3,      Martin Belada 2,           Kazda Jakub  1