FC Křivsoudov - SK Načeradec 6:3 (5:0)

09.11.2011 09:00

Hráno : 6.11.2010, od 14:00 h, zataženo, 8°C

Hodocení trenéra:

Hodnocení: K tomuto zápasu lze říci pouze to, že dokud nebudeme přistupovat k fotbalu sice, jako k  zábavě, ale s nějakými pravidly a zodpovědnosti vůči kamarádům (spoluhráčům), tak nemůžeme pomýšlet na lepší výsledky. Díky omluvě - neomluvě několika hráčů, kdy někteří (Kaštil) se omlouvají dvě hodiny před srazem, jsme dorazili na zápas v Křivsoudově jen s jedenácti hráči. Z toho s nedoléčeným Strnadem a nemocným Vobořilem. A to se také ukázalo jako jeden z průšvihů nedělního odpoledne. Chtěli jsme odčinit hrubé zaváhání s minulého týdne, ale vše bylo jinak. Křivsoudov nás přehrál po všech stránkách. Hořeli jsme v zadních řadách a soupeř chodil neustále v přečíslení do šancí. Poločas 5:0 pro domácí hovoří za vše. K tomu zraněný hráč a další odstoupivší, díky totálnímu nedoléčení nemoci. A tak jsme do druhé půle nastoupili v deseti, ale spíš v devíti!!! Díky dvěma trefám Jeništy a jedné Štamberga jsme alespoň kosmeticky upravili konečný stav na 6:3 pro Křivsoudov. Co k tomu ještě dodat? Snad jen to, že podzim doklepeme a budeme chtít získat co nejvíce bodů ze dvou posledních zápasů. Poté se musíme porozhlédnout po jiných posilách a připravit mužstvo na jarní sezonu, protože stávající kádr je bohužel příliš úzký. S hráči, kteří nebudou plnit to, co mají, se rozloučíme, čeká nás pestrá zimní příprava!!!

Trenér  R.Vobořil

Ještě závěrem pár vět. Zcela výjimečně jsem dorazil až na 2.poločas a při otázce kolik to je, jsem nevěřil svým uším. Trenér odjel v poločase do Prahy a hned ve 46´ to bylo 6:0! Být to box, tak házím do  ringu ručník! Po cca 10 minutách se však kluci uklidnili a i v 10(9) začali hrát s domácími vyrovnanou partii. Do šancí se dostal aktivní Jeništa, Postřihač a Štamberg, domácí hrozili hlavně z rychlých brejků, se kterými měl největší problémy Merenus s Chadrabou. Mezi 20. a 36. minutou jsme alespoň částečně zkorigovali výsledek, především díky výbornému Jeništovi, poté mu však již došli síly... Jinak je to již více, než rok stále stejné. K bratrům Smetanům, Renčovi, Suchoparovi, Postřihačovi, Jeništovi, Štambergovi, T. Pokornému a Křížovi (zraněný kotník) se mi nepodařilo sehnat lidi, kteří si chtějí každý víkend zahrát fotbal a nemusí se přemlouvat. Naopak na hostování odešli Císař se Žůrkem i Žemlička, Soukup a J.Suchopar staví, Zvára se odepsal po bouračce na motorce, Vrána chodí pouze na přáteláky, šikovný P.Suchopar má problém s kotníkem, ale kvůli práci ho nehodlá řešit, Červeňák má pořád tisíc výmluv a Holuj radši o víkendech kalí. Z posledních posil je příslibem pouze Strnad (momentálně má však zraněný kotník), Vobořil a snad i Chadraba. Vrzal je sice výborný fotbalista, ale chodí maximálně 2x za měsíc a P.Pokorný byl zatím pouze 2x! Zbytek "posil" nemá cenu rozebírat. Pro hráče, kteří chodí pravidelně, to musí být naprosto frustrující a rozumím tomu, že jsou z toho otrávení, nebyl bych jiný...

P. Postřihač

Nastoupili : Štěpánek-Pokorný T., Smetana M., Chadraba, Štamberg, Merenus - Strnad,Vobořil, Suchopar - Jeništa, Postřihač

A2B1102 D.Kralovice Tichonice 1:2 (0:0) 40
Branky: Vrkoslav Ladislav - Dobiáš Jan, Němec Jaroslav; Rozhodčí: Berenda Karel; ŽK: 2:4

A2B1104 FK Bílkovice Kondrac B 3:2 (2:0) 60
Branky: Kůstka Martin, Hampl Milan, Babka Tomáš - Kňazík Pavel, Kašpar Michal; Rozhodčí: Hocek Josef; ČK: 0 - Kašpar Michal

A2B1105 Ratměřice Postupice 0:2 (0:1) 30
Branky: Mareš Jaroslav, Bálek Tomáš; Rozhodčí: Rezek Milan; ŽK: 1:2

A2B1101 Velíš Radošovice 1:2 (0:1) 60
Branky: Daniel Zdeněk - Lívanec Michal, Martínek Václav; Rozhodčí: Macháček Martin; ŽK: 0:6; ČK: 0 - Hrubec Jaroslav

A2B1103 Mezno Nesper. Lhota 3:0 (0:0) 60
Branky: Šimák Michal, Melcr Šimon, Homola Dominik; Rozhodčí: Platil Jaroslav; ŽK: 0:2

A2B1106 Křivsoudov SK Načeradec 6:3 (5:0) 60
Branky: Lebeda Pavel 2, Jakl Jiří, Štika Ondřej, Vondrák David, Nedbal Vojtěch - Jeništa Jakub 2, Štamberg Jiří; Rozhodčí: Irion Roman; ŽK: 2:1

A2B1107 Trh.Štěpánov B Louňovice p.Bl. 2:2 (1:2) 50
Branky: Janoušek Václav, Vobecký Petr - Pospíšil Jan, Sova Miroslav; Rozhodčí: Březnovský Vladimír