FC Křivsoudov - SK Načeradec 6:5 (5:3)

17.06.2012 12:12

06.05.2012        9:30

Tak tenhle zápas měl hodně napovědět o prvním místě, neboli, jaký bodový rozdíl bude mezi prvním a druhým místem v tabulce. Zápas to byl opravdu výborný, jak kvalitou hry obou mužstev, bojovností, tak i dramatičnosti. My jsme začali jako střely, v 50 vteřině vzal míč pod svoji ochranu Michal Truxa a nikomu ho už nepůjčil, střela k tyči 1:0. O tři minuty později už to bylo 2:0 po důrazném napadání soupeře Michalem Truxou. Skvělý začátek, ale zalekli jsme se ho. Začali jsme dělat chyby, zatáhli do obrany a soupeř trestal. Netrvalo mu ani 5 minut a už vedl 3:2. Ještě jsme stačili vyrovnat, ale to bylo vše. Po dvou pěkných akcích soupeře a dvou gólech, které jsme lehce inkasovali, jsme šli o poločase do kabin za stavu 5:3. Po domluvě v kabinách a taktické poradě, jsme nastoupili do druhého poločasu lépe. V 33. minutě se šikovně uvolnil Petr Neckář a druhým gólem v zápasu snížil na 5:4. Měli jsme mírnou převahu, kterou jsme zúročili ve 45 minutě. Po rohu kopaném Martinem Beladou se  položil do hlavičky Štěpán Jelínek a bylo srovnáno na 5:5. Ale v zápětí po střele, která nebyla nejrazantnější brankař Marek Bráza si hodil míč do branky (do téhle chvíle chytal velice dobře ) - 6:5. Zatlačili jsme soupeře před jeho bránu, ale žádná střela se nechytila. Ke konci jsme mohli prohrát o jednu branku navíc, ale proti byl náš brankář Marek Bráza velice dobrým zákrokem. Co dodat? Snad nejlépe za vše to vyjádřili diváci, kteří obě mužstva vyprovodili s velkým potleskem a chválou do kabin. Je pravdou, že to bylo nejhezčí utkání, které jsme za ročník 2011/2012 hráli. A tak můžeme říci, sláva vítězi a čest poraženým.

Branky :      Michal Truxa 2,    Petr Neckář 2,   Štěpán Jelínek 1