FK Bílkovice - SK Načeradec 1:2 (0:1)

25.10.2011 08:04

Hráno : 22.10.2010, od 15:30 h, skoro - jasno, 5°C

Hodocení trenéra:

V dalším zápase jsme zavítali na hřiště dosud neporažených Bílkovic, které dokonce doma ještě neinkasovali. Ale my jsme přijeli, i když je to troufalé, pro tři body. A ty jsme si také odvezli. V zápase nastoupila další posila - Patrik Pokorný a ukázalo se, že to opravdu posila je! Do utkání jsme vstoupili hned od začátku velmi aktivně a Bílkovice nevěděli, kde jim hlava stojí. Nejprve jsme hrozili z dálky nepřesnými střelami, ale poté jsme zpřesnili finální přihrávku a začali série našich šancí. Jeništa, Pokorný měli na kopačkách otevření skóre, ale vždy zbrkle nedali. Po sérii rohových kopů se jeden ujal a přímo z něj za přispění domácího gólmana jsme otevřeli zaslouženě skóre Vobořilem. Poté jsme stále bušili do domácích, kteří si s naší aktivní hrou nevěděli rady. Poločas měl skončit 0:4, ale obrovské šance neproměnil hlavně velmi agilní Jeništa. A tak skončila půle jen 0:1. V kabině jsme si zdůrazňovali hlavně to, aby jsme se nenechali zbytečně zatlačit a neinkasovali. A to se nám také podařilo. Byli jsme dále aktivní a měli obrovské šance. Hlavně sólový nájezd P. Pokorného měl skončit brankou. Vše si vynahradil v 63. minutě a po pěkné přihrávce střídajícího Štamberga se v sólovém úniku a kličce i gólmanovi nemýlil a bylo to 0:2. Místo toho, abychom se uklidnili, začali jsme vyklízet pozice a nechali Bílkovice snížit v 67. minutě bylo1:2. A, aby toho nebylo dost v 70. minutě se neudržel náš gólman, do kterého nesmyslně zajel domácí útočník a oplácel. Velmi nepřesný rozhodčí mu okamžitě udělil červenou kartu a na hororové drama bylo zaděláno. Do branky se posunul hráč z pole - Kříž a nás čekalo dvacet minut v oslabení. Domácí cítili šanci a začali do nás bušit, ale nebyli v koncovce přesní, a když už se trefili, vychytal je Kříž. Výborným kolektivním výkonem a velikou bojovností jsme domácí udolali a přetrhli jejich vítěznou šňůru. Jsem velmi ři spokojen s nasazením a bojovností celého týmu.

Díky pánové!

Nastoupili :  Smetana J - Pokorný T., Smetana M, Chadraba, Renč - Kříž, Pokorný P., Vobořil, Suchopar M - Jeništa, Postřihač - Štamberg, Suchopar J

A2B0905 FK Bílkovice SK Načeradec 1:2 (0:1) 50
Branky: Pohorský Luděk - Vobořil Roman, Pokorný Patrik; Rozhodčí: Babický Michal; ŽK: 1:1; ČK: 0 - Smetana Jan

A2B0906 Ratměřice Louňovice p.Bl. 0:3 (0:1) 50
Branky: Filip Roman 2, Sova Miroslav; Rozhodčí: Murgač Ladislav; ŽK: 2:2; ČK: Černý Karel - 0

A2B0902 Velíš Nesper. Lhota 1:0

A2B0904 Mezno Postupice 1:0 (1:0) 50
Branky: Barták Karel; Rozhodčí: Rezek Milan; ŽK: 4:3; ČK: Ladislav Homola - 0

A2B0907 Křivsoudov Trh.Štěpánov B 5:0