Graffin Vlašim C - SK Načeradec 5:2 (2:0)

07.05.2009 10:22

07.05.2009 14:06

Hráno :  6.5.2009, středa od 17:15 hod ve Vlašimi, mistrovské utkání, mrholení 12°C, 2 x 25 min.

Sestava :  Šonský - Ondriga Jan, Hlinský, Křemen - Švec, Zvára, Starec, Ondriga M, Maceška, Šteker, Mašek - Postřihač, Šindelář

Hodnocení :  Do zápasu o 1.místo v tabulce bohužel nastoupili naši kluci velmi zakřiknutě a bojácně. Přesto se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách ( u nás 2x Zvára, Ondriga a Šteker). Bohužel v 16.min. Šonský vyrazil míč pouze před sebe a Ondriga J míč neodkopl a bylo 1:0. Nadále se hrálo vyrovnané utkání, ale Švec i Zvára měli vychýlené mušky. V poslední minutě 1.poločasu jsme inkasovali podruhé po nevinné akci a několika chybách v obraně. Do 2.půle jsme nastoupili jako vyměnění, nejprve Zvára využil přihrávku Ondrigy - 2:1 a ve 39.min. po rohu Zváry vyrovnal hlavou Hlinský - 2:2 . Vzápětí neproměnil vyloženou šanci Zvára ani Ondriga. Tam se lámal chleba, domácí se po chvilce oklepali, malinko připísknul rozhodčí a ve 43.min. šli do vedení po sérii našich chyb - 3:2. Na to jsme již nedokázali reagovat a naopak jsme ještě 2x inkasovali. Zvláště gól v poslední minutě si nedá za rámeček ani Šonský ani Hlinský.  Bohužel se nám tentokrát nedařila kombinace, Zvára příliš sóloval a Postřihač, Starec, Ondriga a Švec byli unaveni z odpoledního florbalu. Ani obrana s brankářem nezopakovala výkon z posledních zápasů, přesto je porážka pro nás krutá a příliš vysoká. Zápasu by jednoznačně slušela remíza. Nyní nás čekají Teplýšovice.

Branky :   Zvára, Hlinský

Nejsnaživější  hráč :   Zvára Jan