SK Marila Votice -SK Načeradec 1:1 (1:1)

28.05.2010 05:15

Hráno:  23.5.2010 ve Voticích na UMT , od 10:30 hod, zataženo, 12°C, mistrovské utkání, 2 x 25´

Hodnocení :  V sobotu klopýtla Vlašim, takže v případě vítězství jsme se mohli posunout zpět na 2. místo tabulky, jenže to by nesměla být hasičská soutěž v Košeticích... Tatínkové košetických hráčů konzumovali ohnivou vodu v takovém množství, že nebyli schopni dovézt svoje ratolesti na zápas. Nejhorší je, že nedali o svém ranním alkoholovém opojení ani vědět a na srazu jsme marně čekali a volali tak dlouho, že už nezbyl časový prostor vrátit se pro kluky do Košetic  Začátek zápasu byl z naší strany špatný, hned ve 2´ jsme po chybě Zváry a především Hlinského inkasovali - 1:0. To byl pro nás šok, ze kterého se kluci jen těžko vzpamatovávali. Vývoj zápasu se začal měnit až po 15´, začali jsme mít převahu a přišli i šance. V závěru poločasu jsme si vytvořili velký tlak a v 25´ po RK dorazil míč do sítě Švec - 1:1. Do 2. půle nastoupili kluci s velkým odhodláním, ale přesto, že jsme byli lepším týmem, gól se klukům prostě vstřelit nepodařilo. Velmi nám chyběli hráči z Košetic, což bylo znát především na obou krajích zálohy. Doplatili jsme na velmi úzký kádr hráčů...

Střelec :  Švec

Nejlepší hráči :  Postřihač, Starec, Matoušek