SK Načeradec - FC Graffin Vlašim "A" 4:1 (2:0)

04.10.2009 13:08

Hráno:  4.10.2009 v Načeradci, od 10:15 hod, polojasno,  14°C, větrno, mistrovské utkání, 2 x 25´

Hodnocení:  Měli jsme raketový nástup do zápasu a ve 3´ jsme vedli již 2:0! Pak se srazil náš útočník s brankářem hostí a došlo ke krvavému zranění brankáře v obličeji. Zbytek poločasu byl oboustranně poznamenán tímto zraněním. Do 2. poločasu vstoupili aktivněji hosté a dostali se po našich chybách v obraně do 2 ložených šancí, ovšem náš gólman obě zneškodnil. Na další loženku byl však krátký a vlašimští snížili na 1:2. Chvíli poté nás opět podržel gólman a z náledného protiútoku jsme po skrumáži vstřelil branku - 3:1. Ve 45´ se z TK trefil Švec a bylo po zápase - 4:1. V nastaveném čase se ještě blýskl skvělým zákrokem brankář. Oboustranně pěkný zápas tak skončil naši jasnou výhrou. Jen více takovýhle soupeřů!