SK Načeradec - Marila Votice 3:0 (2:0)

10.11.2009 21:08

Hráno:  8.11.2009 v Načeradci, od 10:15 hod, zataženo,  6°C, mistrovské utkání, 2 x 25´

Hodnocení:  Od začátku zápasu jsme měli hru plně pod kontrolou, ale kluci si nedokázali dát přesnou finální přihrávku. Hráli příliš středem hřiště a scházely úniky po stranách a zpětné nahrávky. Obě branky jsme v 1.poločase vstřelili po TK Švece a následných dorážkách. Ve 2. poločase se naše hra částečně zlepšila, ale scházel nám klid v zakončení a hodně vychytal brankář Votic. 3. branka ovšem paradoxně padla po jeho chybě, když mu míč propadl mezi nohama a Postřihač snadno zavěsil. Nutno říci, že z naší strany to byl špatný výkon, odehráli jsme mnohem povedenější zápasy. V tabulce jsme nakonec v polovině soutěže na 2. místě, se ztrátou 2 bodů na Benešov. Nyní kluky čeká zimní přestávka, ale odpočívat nebudou, odehrají několik turnajů a přátelských zápasů. Rozlučka a vyhodnocení podzimní sezóny bude 21.11. v Lukavci.