SK Načeradec - SK Benešov 1:1 (0:0)

20.09.2009 21:33

Hráno:  20.9.2009 v Načeradci, od 10:15 hod, zataženo,  18°C, mistrovské utkání, 2 x 25´

Hodnocení:  Tentokrát jsme přivítali kvalitního soupeře, který k nám přijel vyhrát alespoň o 10 branek a myslel si, že jsme právě slezli ze stromů. Od začátku zápasu jsme však benešáky vyvedli z omylu a jen díky naší střelecké impotenci se šlo do kabin za bezbrankového stavu, přestože jsme byli lepším mužstvem. Hosté si stěžovali na všechno - na míč, na hřiště z kopce (nevím na jakém byli?!), na rozhodčího, na nerovný terén, vadilo jim prostě vše! Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe my a po rohu jsme šli ve 28´ do vedení. Radost však trvala jen 4´ a hosté po rohu vyrovnali štˇastně tečovanou střelou. O pár minut později jsme měli velké štěstí, když Starec vykopl míč z brankové čáry. Hra byla poté vyrovnaná a obránci měli navrch nad útočníky. Závěr zápasu ale patřil nám, ale ze série 5-rohů jsme však vytěžili pouze nastřelenou tyč! Porážku by asi zaslepení rodiče i část vedení SK Benešov neuneslo! Škoda 2 ztracených bodů... Jen víc takových zápasů, protože výhry o třídu, klukům nic nedají!!!