SK Načeradec - Sokol Kondrac 2:3 (1:1)

08.06.2009 00:00

Hráno :  7.6.2009, od 10:15 hod , mistrovské utkání, jasno 17°C, 2 x 25 min., 18.kolo - poslední

Sestava :  Šonský - Šteker, Hlinský, Křemen - Ondriga Jan, Švec, Zvára, Starec, Šindelář, Maceška, Belada - Postřihač

Hodnocení :  Zápas se 3. týmem tabulky nezastihl kluky v dobré formě. Utkání bylo především kvůli kondrackým rodičům značně nervózní, což se projevilo na výkonu především našeho mužstva. Přesto jsme šli po pěkné akci Zváry v 6´ do vedení vydařenou střelou Švece - 1:0. Hosté vyrovnali v 18´ po sérii našich chyb (Zvára, Starec a Hlinský) - 1:1. V závěru poločasu ještě nastřelil Švec břevno z TK. Druhý poločas jsme začali náporem a ve 31´ po rohu Ondriga dorazil míč do branky - 2:1. Klíčový okamžik zápasu byl ve 40´, Postřihač se výborně uvolnil, ale sám před brankářem tentokrát zklamal. Místo vedení o 2 góly jsme z protiútoku inkasovali - 2:2. Šteker s Hlinským bránili velmi, velmi nedůrazně! Ve 42´udělal hrubou chybu Šonský a nejmenší a nejmladší hráč na hřišti rozhodl o výsledku - 2:3. Tentokrát zklamali jindy opory týmu - Hlinský, Křemen, Postřihač, Šonský a Zvára. Zbytečně jsme si tak pokazili jinak úspěšnou sezónu - skončili jsme na pěkném 2.místě tabulky.

Branky :   Švec, Ondriga Honza

Nejlepší hráč :   Starec