SK Načeradec - Sokol Louňovice 1:1 (0:1)

26.09.2010 07:56

Hráno :  25.9.2010, od 16:30 h, déšť, 14°C

Hodnocení :  Ve 2. domácím zápase jsme chtěli napravit výbuch z Tichonic. Bohužel na zápas přijel namol opilý rozhodčí Smítka a ještě ke všemu delegát p.Hejný. Nechybělo moc a tito dva pánové se před zápasem poprali. Přestože na hřišti byl delegovaný rozhodčí (p.Krejčí), nechal delegát pískat toho neschopného opilce. Od začátku jsme si vytvořili mírnou převahu a přišli i šance. Hned ve 4´ vysunul Novák Suchopara, ten postupoval sám na brankáře, ale pouze ho trefil... Nejloženější šanci měl v 18´ ,po střele Vysušila, Postřihač, ale nepochopitelně netrefil ze 4m poloprázdnou branku.... Poté se hrálo víceméně mezi vápny a za zmínku stojí faul hostů po odpískání a před opilým sudím na ČK, po němž hosté značně přitvrdili a snad ještě dlouhý lob Vrzala ze 42´. V podstatě z protiútoku nevěděl hostující záložník co s míčem, takže se pokusil o střelu a k překvapení svému i ostatních, jeho šouravka proklouzla Smetanovi mezi nohama, 44´ - 0:1!!! Hrálo se až do 50´ - Smítka zapoměl odpískat poločas... Druhou půli jsme začli velkým náporem. Neustále jsme se dostávali do zakončení, ale měli jsme vychýlenou mušku.Štamberg trefil břevno a 2x pálil mimo. Vrzal byl taktéž 2x blízko vstřelení branky. Vyrovnání přišlo až v 69´, po zpětné přihrávce Postřihače a přesné střele Říhy - 1:1. Náš tlak ještě zesílil, ale Štamberg ani Vrzal nebyli úspěšní. Surové a zákeřné zákroky hostí přibývaly a logickým vyústěním byla ČK hostům ve 29´. Následovaly hádky se sudím a 2´se nehrálo. Hosté ještě přidali na zákeřnosti - bylo to opravdu o nohy. Ve 32´ dostal hostující kapitán za úmyslný faul taktéž ČK. Trvalo mu více, než 3´, než opustil hřiště, no estráda. Rozhodčí ukázal 5´ nastavení. Poté byli hosté přišpendleni ve vlastním vápně, ale my jsme zahazovali jednu šanci za druhou a neustále hledali v roští soupeřem zakopnuté míče. A ještě ty jejich simulace. V čase 87:27 opilec ukončil zápas - asi měl již velkou žízeň! Soupeř ve 2.poločase ani jedenkrát nevystřelil na naši branku...

Naše neschopnost vstřelit branku, děravý brankář, opilý a z hádek s delegátem roztřesený rozhodčí, surová hra hostí a ve 2.poločase totální antifotbal Louňovic - a výsledek je na světě!   Prostě hnus fialovej...

Nastoupili :  Smetana J - Císař,  Smetana M ,  Novák, Vysušil - Vrzal, Říha, Štamberg, Suchopar - Postřihač, Jeništa ... Zvára

Trenér :      Josef Štěpánek

Rozhodčí:  p. Smítka Jaroslav z Nesperské Lhoty - totální zoufalost

Gól :    Říha

Vedení týmu :  Grohmann M, Postřihač Ing., Javorský J