SK Načeradec - Sokol Postupice 3:1 (0:0)

17.05.2010 15:26

Hráno :  16.5.2010, od 17:00 h, skorozataženo, 11°C

Hodnocení :  Z 1.poločasu stojí za zmínku pouze první 3´. Ve 2´ neuvěřitelně přestřelil z několika metrů poloprázdnou branku Holuj a z následného protiútoku při nás stáli všichni svatí a M.Smetana stačil vykopnout míč z brankové čáry! A ještě ve 31´ hlavičkoval Štamberg těsně mimo,  jinak se nedělo oboustranně nic, prostě nic - 4.třída "hadr". Hnus fialovej!! O přestávce bylo velmi dusno, ale došlo k probuzení. V e 48´ ještě hostující gólman vyrazil TK Potůčka, ale ve 49´ kopal Postřihač RK a odražený míč vrátil do sítě ze 16m náš nejlepší jarní střelec M.Suchopar - 1:0. Bohužel jsme polevili. V 52´ zahodili hosté jasnou šanci. V 56´ však již udeřilo. Nebyli jsme schopni dostat míč do bezpečné vzdálenosti od branky, takže hostující záložník bez větších problémů prostřelil ze 16m všechno a všechny - 1:1.Naštěstí jsme se rychle vzpamatovali a v 64´ se Potůček střelou z otočky ze 17m pěkně trefil k tyči - 2:1. V 69´ vysunul, ve 2.poločase dobře hrající, Potůček Postřihače a ten tváří v tvář brankářovi protrhl jarní střeleckou smůlu - 3:1. V 76´ zahodil šanci Jeništa - ze 7m vedle. V 81´ vstřelil pěknou hlavičkou branku Jeništa, ale pomezní již 4. gól nechtěl, takže vymyslel ofsajd. V 85´ jsme postupovali 4 na 2, ale Potůček místo nahrávky zakončil vysoko nad. Za výkon ve 2.poločase jsme si výhru zasloužili.

Nastoupili :  Smetana J, Císař,  Smetana M,  Renč, Žůrek, Holuj (64´ Vrána), Štamberg, Potůček , Suchopar M, Jeništa, Postřihač,

Rozhodčí: p. K.Černý z Tatouňovic

Vedení týmu :  Postřihač Ing., Grohmann M, Javorský J

Góly :  Suchopar M, Potůček, Postřihač