SK Načeradec - Svoboda Ratměřice 1:3 (0:0)

31.10.2011 08:16

Hráno : 29.10.2010, od 14:30 h, zataženo, 9°C

Hodocení trenéra:

Zápas s Ratměřicemi měl být jednoznačné potvrzení našich dobrých výsledků z minulých kol, ale bylo to úplně jinak. Vše začalo pozdním příjezdem osmi hráčů z důvodu neskutečné zácpy na dálnici. Na rozcvičení bylo necelých pět minut. Přesto začal zápas dvěma obrovskými šancemi. Bohužel neskončili brankou a vlastně se to s námi táhlo celý zápas. My hráli, měli neskutečné množství stoprocentních šancí a soupeř trpělivě bránil. Celý první poločas jsme Ratměřice k ničemu nepustili a bohužel, ani neproměnili žádnou tutovku a tak po dvanácti rozích nespočtu standartních situací skončil první poločas bez branek. Do druhé půle jsem se snažil hráče uklidnit a nabádal je k trpělivosti a zpřesnění kombinace. Sice jsme soupeře zatlačili ještě více a i kombinačně hru zpřesnili, ale přišli chyby v obraně a naše další nemohoucnost v koncovce. Po uklouznutí našeho brankáře jsme v 53. minutě prohrávali 0:1. Podařilo se nám v 57. minutě vyrovnat po centru Vobořila se trefil osamocený Jeništa, ale to bylo z naší strany vše. Soupeř zatažen na své půlce čekal na další naší chybu a taky se dočklal. Po podskočeném míči našeho obránce Merenuse soupeř opět trestal a bylo 1:2, v 70. minutě. Naše aktivita se ještě zvýšila, ale naše zakončení - no to snad ani nelze vyjádřit. To co nedali Postřihač, Jeništa a Štamberg, to se nevidí!!! A tak nás Ratměřice dorazili třetí brankou těsně před koncem zápasu. A prohra byla ztvrzena. Co říct k výsledku? Porazili jsme se sami! K výkonu mužstva lze vytýkat žalostnou koncovku a špatné řešení obranné činnosti. A moc děkujeme Vrzimu za to jak se na nás vy….!!!!

trenér

Nastoupili :  Strnad - Pokorný T., Smetana M, Chadraba, Merenus - Štamberg, Pokorný P., Vobořil, Suchopar M - Jeništa, Postřihač - Klastil

Trenér :  Roman Vobořil

Rozhodčí: p. Malíř ze Čtyřkol

Gól :   Jeníšta

Vedení týmu : Grohmann, Postřihač Ing.