SK Načeradec - Svoboda Ratměřice 3:1 (0:1)

19.11.2012 19:12

Hráno : 17.11. 2012, od 13:30 h, zataženo, 9°C

Hodnocení:  Po dlouhé době byli na naší lavičce dokonce 2 náhradníci! Nicméně, v této sezóně jsme ještě tak špatný 1.poločas zatím nesehráli! Po přestávkové "domluvě" se obraz hry zcela změnil. Byli jsme daleko aktivnější, převzali jsme otěže zápasu zcela do svých rukou a začalo se hrát pouze na branku Ratměřic. Přesto jsme ještě v 69´ prohrávali 0:1. Po vyrovnávací brance Čápa, přidali další 2 branky náhradníci Merenus se Smetanou. Pro oba střelce to byla jejich 1. branka za SK LEV - blahopřeji! Je ovšem velmi smutné, že oba velmi škudlí, protože vstřelené branky je zatím nic nestáli!

Nastoupili :  Smetana J - Dražďák , Vobořil, Urban, Strnad - Čáp,  Pokorný, Postřihač, Suchopar  -  Jeništa, Voženílek  +  Smetana M, Merenus

Trenér : Štěpánek Josef

Rozhodčí: p. Irion Roman z Vlašimi

Góly :  Čáp, Merenus, Smetana

Vedení mužstva : Grohmann Marián, Zamrzla Jiří Ing., Postřihač Petr Ing.