SK Slovan Kunratice "B" - SK Načeradec 4:6 (2:1)

20.03.2013 15:43

Hráno :  17.3. 2013, od 17:00 h, um. osvětlení, 8°C, UMT Uhříněves

Hodnocení:  Začátek zápasu s účastníkem pražské 1.B třídy jsme zaspali a ve 26. minutě jsme prohrávali již 2:0. Poté se hra vyrovnala a těsně před koncem Jeništa po RK snížil na 2:1. Po přestávce nastoupil jako uragán, o osm kilo lehčí, navrátilec Řepka. Hned prvním dotykem vstřelil branku z 20m (což ho úžasně nakoplo)  - 2:2. Ihned po rozehrání nahrál Postřihač míč zapomenutému kunratickému útočníkovi na velké vápno a ten se nemýlil - 3:2. Druhý poločas však byl zcela v naší režii a v 75. minutě jsme vedli již 3:5, naši hráči trochu polevili a ihned přišel trest - 4:5. Naši opět přidali a přestože měli ještě 3 loženky, proměnili pouze jednu. Zatím se nám střelecky daří, ale dozadu hrajeme příliš lehkovážně! Výborně zahráli - Jeništa, Voženílek, Postřihač, Stuchlík a Řepka (Vobořil)...

Nastoupili :  Smetana J - Strnad, Dražďák , Štamberg, Suchopar - Čáp, Postřihač, Stuchlík, Kříž - Jeništa, Voženílek + Vobořil

Trenér :  Štěpánek Josef

Rozhodčí:   Postřihač

Góly :  2x Jeništa, 2x Voženílek, 2x Vobořil

Vedení mužstva : Grohmann Marián, Postřihač Petr Ing.