Sokol Jankov - SK Načeradec 3:1 (1:0)

22.04.2011 09:23

Hráno :  17.4.2011, od 17:00 h, polojasno, 18°C

Hodnocení Poprvé na jaře se sešlo 11 hráčů, ale bohužel bez Zváry, Soukupa, ale především bez M.Smetany. Během prvních 20-ti minut měli domácí jednu šanci a z naší strany Jeništa nedokázal proměnit samostatný nájezd. Bohužel ve 23´ se z velice těžké pozice trefil přesně k tyči domácí záložník - 1:0. Na naše hráče spadla těžká psychická deka a 2x jsme měli velké štěstí. Nakonec mohlo být ve 45´ srovnáno, ale Jeništa 2x po sobě tváří v tvář brankáři selhal... Nástup do 2. poločasu byl pro nás již tradiční - 30 vteřina a bylo 2:0! Branka sice byla vstřelena po mávaném ofsajdu, ale platila. To nás dostalo do kolen. Po 15 minutách jsme se dostali zpátky do hry a Jeništa v 62´ chytře přehodil brankáře - 2:1. Pokračovali jsme v úsilí o vyrovnání, ovšem Jeništa hlavou trefil pouze tyč. V 75´ však vyrobil náš brankář málokdy vídanou minelu - místo chycení míče do rukou, chtěl míč odkopnout, netrefil se a domácí útočník pohodlně skóroval do prázdné branky - 3:1. A bylo po zápase... Nic na tom nezměnila ani ČK domácích za úder loktem do Vránovi hlavy(měl otřes mozku). V 89´ ještě chybující rozhodčí vyloučil po potyčce našeho Vysušila a domácího útočníka. Jsme jediní, kdo na jaře ještě nebodoval, nezbývá, než zabrat doma proti Tichonicím.

Nastoupili :  Smetana J - Císař,  Vrána, Novák, Vysušil  - Štamberg, Kříž, Říha, Suchopar - Jeništa, Postřihač  - Renč

Trenér :      Ing. Smolák Miroslav

Rozhodčí:  p.Berenda z Miličína

Góly :     Jeništa

Vedení týmu :   Postřihač Ing., Grohmann