Start Lukavec - SK Načeradec 0:3 (0:1)

03.05.2009 13:47

Hráno :  3.5.2009, od 10:15 hod v Lukavci, přátelské utkání, skorojasno 17°C

Sestava :  Šonský - Ondriga Jan, Hlinský, Křemen - Švec, Zvára, Starec, Ondriga M, Maceška - Postřihač,

Hodnocení : V dalším přátelském zápase nastoupila naše přípravka v Lukavci. Domácí jsou aktuálně na 7. místě krajského přeboru starších přípravek na Vysočině. V srpnu před zahájením sezóny jsme s tímto soupeřem prohráli 0:9! Proti nám se střídalo 15 domácích fotbalistů, ale kluci zahráli opět velmi zodpovědně. Oboustranně se hrál výborný fotbal a už v 1.poločase jsme byli lepším týmem. Měli jsme i víc gólových příležitostí. Do vedení jsme šli ve 24.min. po střele Postřihače - 0:1. Deset minut po přestávce to bylo již 0:2, opět se prosadil důrazný Postřihač. 15 minut před koncem uzavřel skóre po rohu Hlinský chytrou přízemní střelou - 0:3! Rodiče domácích hráčů jen nevěřícně kroutili hlavami... Ve středu nás čeká zápas ve Vlašimi o 1.místo v tabulce a to bude těžký oříšek.

Branky :  Postřihač 2x, Hlinský

Nejlepší hráči :  Šonský, Hlinský, Ondriga Honza, Postřihač, Starec