TJ Sokol Dolní Kralovice - SK Načeradec 2:0 (2:0)

30.09.2013 06:36

Hráno:   28.9.2013, od 16:30 hod, 13°C, skorojasno

Hodnocení:   Naprosto zbytečná porážka, moc absencí, rychlý 1. gól po vymyšleném TK, podprůměrný výkon těch, co hráli, spojení Černý - Hocek, gól přímo z házeného autu, neodpískaná penalta, přerušení našeho brejku 4:2, prostě všechno špatně...

Nastoupili:    Smetana J -  Smetana M, Štamberg, Dražďák, Strnad - Čáp D, Pokorný, Urban, Suchopar - Franc, Postřihač  +  Kříž, Postřihač st

Z různých důvodů nehráli:   Čáp L, Humpolík, Vobořil + Novák, Voženílek, Jeništa

Trenér:  Štěpánek Josef

Vedení mužstva:  Ing. Postřihač, Grohmann

Rozhodčí: p. Černý, Hocek, Hejný L

Góly:

Ruce pomohly Janu Bočkovi ke gólu - BN DENÍK

VÝKLAD K PRAVIDLU

1. Přímo z vhazování nemůže být dosaženo branky. Dostane-li se míč přímo z vhazování:
    1. do soupeřovy branky, nařídí rozhodčí kop od branky,
    2. do vlastní branky, nařídí rozhodčí kop z rohu.

V Mezně potvrdil roli favorita zápasu Jankov výhrou 2:0.

V Mezně potvrdil roli favorita zápasu Jankov výhrou 2:0. Autor: Jana Říhová

včera 12:05

Benešovsko – Okresní fotbalový přebor odjel šesté kolo. Popovice stihla druhá šestka za sebou, když se neveklovský Vitouš těšil z hattricku, favorité nezaváhali.

NEVEKLOV – POPOVICE 6:1

Popovice přijely do Neveklova posílení o Pavla Borovce z Poříčí, ale ani ten jim příliš nepomohl a hosté podruhé za sebou inkasovali šest gólů.
V první čtvrthodině se hrál vyrovnaný, bojovný zápas a za kratší konec tahali domácí, když střela Matušky z rohu šestnáctky šla těsně vedle. Neveklovští se oklepali a začali vystrkovat růžky. Znamenáček po přihrávce Vitouše trefil náruč brankáře Heřmánka a Šiška po centru Čichovského hlavičkoval vedle. Ve 32. minutě již Čichovský prošel z vlastní poloviny až před brankáře a krásnou střelou z hranice šestnáctky otevřel skóre.
Do druhého poločasu vstoupili Neveklovští s velkou aktivitou, začali více běhat a přišly i branky. Po brejku a centru Čichovského zvýšil Znamenáček z akrobatické pozici patičkou na zadní tyči na 2:0. Po hodině hry přidal Šiška třetí gól po krásné akci na jeden dotek s Vitoušem a Znamenáčkem. Vzápětí fauloval domácí Kozel a penaltu proměnil Slepička. Hosty gól nakopl a během tří minut neproměnili tři šance. Postupem
času ale otvírali obranu, čehož domácí z brejků využili, když Čichovský třikrát nabíjel Vitoušovi.

Branky: Vitouš 3, Čichovský, Znamenáček, Šiška – Slepička. Rozhodčí: Malíř. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Neveklov: Kolev – Váňa (70. Král), Rabiňák, Semerád, Novák – Kozel, Znamenáček, Čichovský, Zimmel – Vitouš, Šiška.

Popovice: Heřmánek – Hocek, Jakub Hovorka, Slepička, Vondruška – Žížala (65. Jiří Hovorka), Kaucký (46. Kropáček), Borovec, Veselý – Matuška, Filip.

VRCHOTOVY JANOVICE – STRUHAŘOV 2:3

Po úvodním oťukávání převzali iniciativu hosté. Střelu Kůstky ještě Vávra pěkně vyrazil. Poté si však vzal slovo D. Sysel, když z trestného kopu a lobem přes brankáře po chybě Suchana získal Struhařovu dvoubrankový náskok. Po půlhodině hry se začali osmělovat i domácí, ale dvě střely nestárnoucího Sochůrka správný cíl nenašly. A tak se janovický player převtělil do role nahrávače a jeho centr lízl do sítě Potůček.
Ve druhé půli byli opět více u míče rychlejší hosté, ale také přitvrdili, za což od rozhodčího viděli žluté karty. Nicméně díky důrazu Zd. Pessra získali opět dvoubrankový náskok. Domácí se snažili snížit, ale Němec ani Potůček skóre nezměnili. Až se to povedlo v 84. minutě Potůčkovi z trestného kopu z hranice šestnáctky. I přes závěrečný tlak domácí nevyrovnali.

Branky: 42. a 84. Potůček – 22.a 29. D. Sysel, 58. Z. Pessr. Rozhodčí: Konvička. ŽK: 1:5. Diváci: 85. Poločas: 1:2.

Vrchotovy Janovice: Vávra – Suchan, Hampl, Kadlec, Trojan – Střihavka, Linhart, Sochůrek (78. Procházka), Němec – Potůček, Vrkoslav (68. Sázavský).

Struhařov: P. Pessr – Hovorka, Z. Pessr, O. Hroch, Kůstka, D. Sysel (68. Dudík), Hanibal, J. Sysel, Zmek (50. Kremina) – J. Hroch (60. O. Veselý), Koblasa.

PRAVONÍN – DIVIŠOV 1:2

Dosud neporažený Divišov přijel do Pravonína sebevědomě a pro tři body, ke kterým jim domácí, jenž zapomněli na výkony z prvních tří kol, hodně pomohli. Ustrašenou hrou, plnou chyb a nepřesností si od začátku říkali o gólové potrestání. To přišlo od dobře kombinujících hostů nejprve v 21. minutě Campodonicem po přesné přihrávce a podruhé v závěru poločasu po střele osamoceného L. Svobody.
I po přestávce se hrálo podle stejných not a hosté si hlídali náskok. Až čtvrthodiny před koncem se domácí probudili a vyvinuli tlak. Střelu z hranice penalty J. Hanuš bravůrně vytěsnil na roh, ale poté byl faulován po závaru M. Babický a jeho bratr z penalty snížil na 2:1. Na víc Pravonínu nezbyl čas.

Branky: T. Babický (z PK) – L. Svoboda, Campodonico. Rozhodčí: Švejda. Poločas: 0:2.

Pravonín: Doškář – Zavadil, T. Babický, Javorský, M. Hoch – Kodeda, Lejček, M. Babický, L. Vlasák – Ondrák, Studnička. Střídali: P. Hoch, Sibal, Veselý.

Divišov: J. Hanuš – Martin Hanuš, Blažíček, Jíša, L. Svoboda,Vávra, Macháček, Lehán, L. Zámostný, Campodonico, Marek Hanuš. Střídali: Šimon, Štěpnička, M. Svoboda.

DOLNÍ KRALOVICE – SK NAČERADEC 2:0

Domácí zaměstnávali obranu hostí hned od začátku. Nejprve střelu rychlonohého Šamana zneškodnil gólman J. Smetana, který ale v 6. minutě byl již krátký, při své úctyhodné výšce, na hlavičku Pitelky. Hosté následně získali půdu pod nohama, ale hrozili bezúspěšně ze standardních situací. V závěru poločasu měli i domácí šance a jednu proměnili. Dlouhý aut J. Bočka prolétl okolo několika hráčů s nepatrnou tečí mezi nohama gólmana až do sítě.
Další útočné snahy hostí v úvodu druhé půle bez zneškodnila domácí obrana v čele s výborným brankářem J. Doležalem. Oko diváků potěšily až příležitosti Rudolfa Šamana, jenž neuspěl po sóle a Roháče, který střílel z 18 metrů těsně vedle.

Branky: Pitelka, J. Boček. Rozhodčí: Černý. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Dolní Kralovice: J. Doležal – Prchal, Pitelka, Roháč – Vošický, Zubec (75. Maršoun), Hanousek (46. Martin Dvořák), Malina – Rudolf Šaman (90. Lebeda), J. Boček (64. L. Jelínek), Pitliak (83. Jiří Marušák).

SK Načeradec: J. Smetana – M. Smetana, Štamberk, Dražďák, Suchopár, P. Postřihač ml., Pokorný, Urban, Čáp, Strnad, Franc. Střídali: Kříž, Humpolík, P. Postřihač.

SOKOL PŘESTAVLKY – JÍROVICE 2:0

V bojovném utkání měli šance zpočátku domácí, ale po průniku a zpětné přihrávce Pantoflíčka pálil Mastný vedle, Pohůnek hlavičkoval po rohu podobně a podruhé, po chybě v rozehrávce brankáře, místo přihrávky na Mastného „chrtil" a s jeho střelou si Ellschlöger poradil. A tak před koncem poločasu mohli jít do vedení hosté, ale při hlavičce Sahuly se vyznamenal brankář Bečvář.
Úvod druhé půle patřil Jírovickým, když nejprve Sahula ze strany trefil břevno a z následného rohu hlavičkoval Beneš těsně vedle. Domácí se oklepali a střelu Mastného zblokovali na poslední chvíli obránci. V 68. minutě se již Přestavlčtí radovali, když se po centru Pivoňky parádně trefil M. Mrázek. Závěr zápasu se nesl v nervózním duchu, domácí přitvrdili a hosté hrozili po standardních situacích. Drama rozřešil v poslední minutě P. Mrázek po rychlém úniku.

Branky: M. Mrázek, P. Mrázek. Rozhodčí: Rezek. Diváci: 85. Poločas: 0:0.

Přestavlky: Bečvář – Novák, Bursík, Pantoflíček, Pivoňka, M. Mrázek, Kroulík (60. Blokeš), P. Mrázek, Velebil, Pohůnek (90. Brambora), Mastný (74. Sisel).

Jírovice: Ellschlöger – Kořínek, Borkovec, Beneš, Sahula, Svoboda, Pokorný, Klepl, Kulda, Krákora, Pazdera (Pěkný).

MEZNO – JANKOV 0:2

Utkání bylo velmi atraktivní. Nejprve se iniciativy chopili hosté a několikrát provětrali domácí obranu. Na druhé straně zahrozil Šimák, ale z úhlu neprostřelil Nerada, který si poradil i s Helmou po přihrávce Šimáka. Hosté se vymanili z tlaku a několika rychlými protiútoky nadělali Plocovi problémy. Změna skóre nastala až po rohovém kopu a hlavičce Balíka. Mezenští se snažili, kombinovali, ale v útočné fázi jim chyběla potřebná kvalita. Naopak po další rychlé akci hostů vhodil Horčička dlouhý aut Balíkovi, jenž si poradit s dvěma obránci a prostřelil Ploce podruhé.
Ve druhém poločase mělo Mezno velkou převahu, ale hosté nebezpečné brejky. Jenže domácí Helma po
pasu Kubece těsně minul branku a na druhé straně nedokázal hlavně Horčičkou několikrát navýšit skóre.

Branky: Balík 2. Rozhodčí: Platil. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 0:2.

Mezno: Ploc – Novotný, Kulvajt, Říha, Doskočil – D. Homola, Kubec, L. Homola, Mazour – Helma, Šimák.

Jankov: Nerad – Hameršmíd, D. Čermák, Vrzal, Peroutka – M. Čermák, P. Skála, Uhliar, Balík – Horčička, Procházka. Střídali: L. Skála, Šimánek.

CHOTÝŠANY – MARŠOVICE 1:2

Od začátku měli více ze hry hosté, ale jejich akce končily většinou střelami vysoko nad branku nebo v rukavicích pozorného Keseliho. Až v 29. minutě se sražená střela dostala ke kanonýru Žížalovi, jenž nezaváhal.
Po přestávce přidali Chotýšanští na důrazu a v 68. minutě srovnal skóre z penalty Straka. Nakonec to ale byli hosté, kteří se radovali ze zisku tří bodů, které jim z trestného kopu „vystřelil" v 80. minutě R. Hašek.

Branky: 68. Straka (z PK) – 29. Žížala, 80. R. Hašek. Rozhodčí: Kromka. ŽK: 4:4. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Chotýšany: Keseli – Straka, T. Matoušek, Khandl, Josef Sysel – Povolný, Říha, Vaňkát, Hanibal – Korecký, Jaroslav Sysel. Střídali: Šícha, Starosta, Filip.

Maršovice: Fillip – Zderadička, Bartoš, Procházka, Řezníček – Šach, R. Hašek, Zavadil, Hampešt – Žížala, Fišer. Střídal: Šetina.

1. Divišov⋌ 6 6 0 0 15:3  18
2. Maršovice⋌ 6 5 0 1 27:3  15
3. Jankov⋌ 6 5 0 1 15:6  15
4. Struhařov⋌ 6 4 1 1 16:8  13
5. Neveklov⋌ 6 3 1 2 18:11 10
6. Pravonín⋌ 6 3 0 3 13:18  9