SK Načeradec - TJ Sokol Jankov 1:3 (0:2)

02.09.2014 09:36

Hráno: 31.8.2014, od 17:00hod, 15°C, zataženo

Hodnocení:

Domácí museli značně improvizovat v obranné řadě, což se projevilo hned ve 2. minutě, když hrubku stoperů lehce potrestal Uhliar – 0:1. Po chvíli vytvořili domácí obrovský závar před brankou Jankova, ale 3x po sobě se bravurními zákroky vyznamenal Nerad. I nadále měli domácí převahu, ale brejky Jankova byly velmi nebezpečné. Po jednom z nich kopali hosté RK a slaboučká hlavička Uhliara skončila k překvapení všech v domácí síti – 0:2. Načeradští se ze šoku vzpamatovali, ale míči stál v cestě do branky neprůstřelný Nerad a vychýlená muška domácích střelců – třeba šance Urbana se snad ani nedala neproměnit. Ve 2. poločase se hra vyrovnala a šance byly k vidění na obou stranách. V 77. minutě nařídil rozhodčí penaltu,  a bylo vcelku nezasloužených 0:3. V 81. minutě utekl obraně Postřihač a jeho milimetrovou nahávku zužitkoval Žůrek – 1:3. Až do konce zápasu se hrálo před brankou domácích, ale Nerad byl i nadále nepřekonatelný. Jankovští tak uštědřili domácím lekci z produktivity.

Góly:  Žůrek - 2x Uhliar, Horčička

Nastoupili:

SK Načeradec: Smetana J - Voženílek, Urban, Dražďák, Suchopar – Špaček, Kříž R, Čáp, Pokorný- Postřihač, Žůrek + Holý, Kříž J

Jankov: Nerad - Procházka, Čermák D, Kolář, Peroutka, Říha, Balík, Skála, Horčička, Uhliar, Zajíc + Veselý, Kratochvíl, Čermák M, Mrázek

2.9.2014

Benešovsko – Okresní fotbalový přebor Ferdinand odjel druhé kolo, ve kterém si s chutí zastřílely Maršovice na půdě Popovic, když střelcům velel kanonýr Žížala, autor hattricku. V souboji nováčků soutěže zvítězily Chocerady a tak Křivsoudov čeká nejen na body, ale i na vstřelení gólu.

PŘESTAVLKY – VRCHOTOVY JANOVICE 4:0

Domácí byli lepší, dařila se kombinace a vstřelili čtyři branky. Skóre otevřel ve 20. minutě Pivoňka po po kombinační akci a centru I. Nováka. Vzápětí stejný hráč napálil po pasuKučery jen brankáře Procházku, poté mířil vedle Sisel po dobře rozehrané standardce ani Matoušek, který utekl hostujícím obráncům, gól dát nedokázal. Pak zahrozili Janovičtí, když prudký centr Sochůrka vykopl nohou gólman Bečvář. Druhý gólový moment přišel ve 40. minutě, kdy se trefil po dlouhém autu z otočky Kačírek.Do konce poločase ještě neproměnil sólo Matoušek.
Chvíli po přestávce přidal třetí gól z trestného kopu Brambora. Vzápětí mohli hosté snížit, ale po závaru trefili jen břevno a dorážku kryl skvělý Bečvář. Ten zopakoval skvělý zákrok o deset minut později po trestném kopu a umístěné hlavičce hostů. Účet zápasu uzavřel v 67. minutě z penalty Brambora, po faulu na P. Mrázka.

Branky: Brambora 2, Pivoňka, Kačírek. Rozhodčí: Novák. Poločas: 2:0. Přestavlky: Bečvář – I. Novák, Kondáš, P. Pantoflíček, Pivoňka, Kučera, Kačírek, P. Mrázek, Matoušek, Brambora, Sisel. Střídali: M. Mrázek, Kroulík, M. Pohůnek, Pfeffer. Vrchotovy Janovice:Michal Procházka – Kadlec, Suchan, Trojan, Novotný, Szekér, Sochůrek, Zeman, Matoušek, Hrdlovič, Miloš Procházka. Střídali: Dvořák, Nerad, Písařík, Rouš.

MEZNO – STRUHAŘOV 2:4

Zápas se hrál na těžkém podmáčeném terénu, a tak byl k vidění především bojovný fotbal. Do vedení šli hned z první vážnější akce domácí, když po faulu na D. Helmu proměnil pokutový kop Mazour. Vedení však Meznu nevydrželo dlouho, když po závaru před brankou srovnal střelou k tyči Kůstka.
V druhém poločase byli hosté nebezpečnější, a když nechali domácí na vápně nekrytého Svobodu, tak je nekompromisně ztrestal. Následně přišla nejpohlednější akce zápasu, kterou zakončil hostující Zmek – 1:3. Domácí ještě zápas zdramatizovali hlavičkou D. Helmy po pěkném centru Lukáše Homoly. Poté začali hrát Mezenští vabank, čehož ale využili hosté k rychlému brejku, který zakončil Kocábek a o osudu zápasu bylo rozhodnuto.

Branky: Mazour (z PK), D. Helma – Kůstka, Svoboda, Zmek, Kocábek. Rozhodčí: Svoboda.ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Mezno: Smetana – Lukáš Homola, Mikolášik, Bursík, Barták – Mazour, Ladislav Homola, Kubec, Heráň – D. Helma, Doskočil. Střídali: Novák, F. Helma, P. Eliáš. Struhařov: P. Pessr – Hovorka, Z. Pessr, Svoboda, Hroch – J. Veselý, Kůstka, L. Sysel, Folprecht – Koblasa, J. Sysel. Střídali: O. Veselý, Zmek, Kocábek.

DOLNÍ KRALOVICE – PRAVONÍN 2:1

Po nevyužité šanci domácího J. Maršouna se dostali ke slovu hosté. V 18. minutě trefil tyč M. Babický a za chvíli i Studnička. To Mich. Šnajdr ve 34. minutě již zachoval chladnou hlavu a po nahrávce Hanouska prostřelil gólmana Doškáře. Poločasové vedení domácím udržel brankář Doležal výbornými zákroky.
Dolnokralovického gólmana zaskočil až T. Babický v 52. minutě výborně kopnutým přímým kopem přes zeď. Vrátit vedení se v 58. minutě ještě nepovedlo Pitelkovi, který hlavičkoval těsně vedle branky, ale po rohu Maliny a krásné hlavičce v náběhu Vošického již domácí vedli 2:1. Pravonínští zvýšili aktivitu a vyrovnání bylo na spadnutí. Rohy, přímé kopy nebo dlouhé auty však domácí obrana dokázala eliminovat. Utkání uzavřela hlavička J. Maršouna těsně vedle hostující branky po rohu Maliny.

Branky: Mich. Šnajdr, Vošický – T. Babický. Rozhodčí: Černý. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas:1:0. Dolní Kralovice: Doležal – Hanousek, M. Maršoun, Jiří Marušák, Pitelka – Roháč (26. Prchal), Vošický, Vrkoslav (70. L. Jelínek), Malina – J. Maršoun, Mich. Šnajdr. Pravonín:Doškář – Lejček, Kodeda, Zavadil, T. Babický, Vlasák, M. Babický, Moravec, Mich. Sibal (64. Ondrák), Studnička (76. Mar. Sibal), Hoch.

CHOCERADY – KŘIVSOUDOV 2:0

Choceradští zahájili zápas rychlou brankou Pavlíčka, což ovlivnilo hru hostů. Po druhém gólu, kdy Kůdelovi na několikátý pokus vyšel lob přes brankáře, se skóre uzavřelo.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala, mužstva si sice vypracovala šance, ale ty skončily u skvělých gólmanů.

Branky: Pavlíček, Kůdela (z PK). Rozhodčí: Mrázek. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Chocerady:Holub – Benák, Mařinec, L. Javůrek, Bürgel, Klír, Žydyk, T. Pešta, Šmejkal, Pavlíček, Kůdela. Střídali: Soukup, L. Pešta, V. Mrázek. Křivsoudov: Veselka – F. Vopěnka, Ptáček, A. Jakl, Křišta, Sedláček, Štika, Vondrák, Zeman, J. Vopěnka, J. Jakl. Střídání: L. Ptáček, Macháček, K. Ptáček.

POPOVICE – MARŠOVICE 0:6

Maršovice potvrdily roli favorita a na půdě Popovic předvedly rychlý produktivní fotbal, když se v obou polovinách utkání trefili Žížala, D. Zavadil a Šach. O tři „dovolenkáře„ oslabení domácí se zmohli jen na pár nedotažených útoků.

Branky: Žížala 3, D. Zavadil 2, Šach. Rozhodčí: Špička. ŽK: 1:1. Poločas: 0:3. Popovice: P. Heřmánek – D. Kropáček, Jakub Hovorka, Jiří Hovorka, Slepička – Janeček (Borovec), Matuška, Žížala, M. Heřmánek, Kaucký – Vilímek. Maršovice: Pechač – Zderadička (Hrebičík), Hampešt, Bartoš, Řezníček – Šach, R. Hašek, Žák, Šetina (J. Zavadil) – Žížala, D. Zavadil (Laurich).

SK NAČERADEC – JANKOV 1:3

Domácí museli značně improvizovat v obranné řadě, což se projevilo hned ve 2. minutě, když hrubku stoperů lehce potrestal Uhliar. Po chvíli vytvořili Načeradští obrovský závar před brankou Jankova, ale třikrát je bravurně vychytal Nerad. I nadále měli domácí převahu, ale brejky Jankova byly nebezpečné. Po jednom kopali roh a slaboučká hlavička Uhliara skončila k překvapení všech v síti. Načeradští se ze šoku vzpamatovali, ale míči stál v cestě do branky neprůstřelný Nerad a vychýlená muška střelců (šance Urbana se snad ani nedala neproměnit).
Ve druhém poločase se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách. V 77. minutě vsítili hosté z penalty třetí gól. Netrvalo dlouho a domácí se konečně dočkali, když únik Postřihače zužitkoval Žůrek. Až do konce zápasu se hrálo před brankou hostů, ale Nerad byl i nadále nepřekonatelný. Jankovští tak uštědřili Načeradci lekci z produktivity.

Branky: Žůrek – Uhliar 2, Horčička. Rozhodčí: Kromka. Poločas: 0:2. SK Načeradec: J. Smetana – Voženílek, Urban, Dražďák, Suchopar – Špaček, R. Kříž, Čáp, Pokorný - Postřihač, Žůrek. Střídali: Holý, J. Kříž. Jankov: Nerad – Procházka, D. Čermák, Kolář, Peroutka, Říha, Balík, Skála, Horčička, Uhliar, Zajíc. Střídali: Veselý, Kratochvíl, M. Čermák, Mrázek.

NEVEKLOV – JÍROVICE 4:0

Před slušnou diváckou návštěvou se hrál fotbal za neustálé převahy domácích. Hned ve čtvrté minutě zatáhl míč k lajně Hameta a střelou na přední tyč zaskočil Ellschlögera, který očekával centr – 1:0. Hosty ani gól nerozhýbal a stále se soustředili pouze na bránění a vyrážení do brejků, ale těch jim dobře hrající domácí moc nedovolili. Ve 33. minutě po závaru před brankou opět Hameta chytře přehodil hlavou gólmana.
Druhý poločas začal, tak jak první skončil. Neveklov držel balón, tlačil se do koncovky ve 48. minutě završil čistý hattrick Hameta, když se po krásné přihrávce Šmejkala tváří v tvář brankáři nemýlil. Jedinou šanci hostí zahodil po hodině hry Reinberger, který z úhlu netrefil Fraňkovu branku. Domácí pohodu dokázal Šmejkal, který si všiml, že Ellschlöger je venku z brány a z 25 metrů ho krásně přeloboval a uzavřel na 4:0.

Branky: Hameta 3, Šmejkal. Rozhodčí: Irion. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas: 2:0. Neveklov:Franěk – P. Balík, Semerád, Znamenáček, Zimmel – Čichovský, M. Balík, Šmejkal, Loucký (60. Novák) – Hameta (65. Bartůšek), Šiška (55. Hašek). Jírovice: Ellschlöger – Kořínek, Borkovec, Pěkný, Beneš – Reinberger, Bubeník, Mizera, Pokorný – F. Stibůrek (60. Hořejší), Svoboda (53. Holeš).

1. Maršovice⋌ 2 2 0 0 9:2 6
2. Neveklov⋌ 2 2 0 0 6:0 6
3. Jankov⋌ 2 2 0 0 7:2 6
4. Struhařov⋌ 2 2 0 0 7:4 6
5. Sokol Přestavlky⋌ 2 1 1 0 5:1 4
6. Vrchotovy Janovice⋌ 2 1 0 1 6:4 3
7. Dolní Kralovice⋌ 2 1 0 1 4:4 3
8. SK Načeradec⋌ 2 1 0 1 3:3 3