TJ Start Lukavec "B" – SK Načeradec 1:6 (1:2)

09.03.2009 17:55

Hráno : 8.3. 2009, od 14 hod, UMT Pelhřimov

Druhé přátelské utkání jsme sehráli na umělé trávě v Pelhřimově, se soupeřem ze III.třídy pelhřimovského okresu. Měli jsme obrovské problémy se „slepením“ alespoň 11 lidí, ale nakonec se to podařilo… Lukavečtí si na nás poměrně věřili a první čtvrthodinka zápasu byla poměrně vyrovnaná, dokonce se ve 14.minutě ujali po nesmyslném rozehrání Renče a chybě Žemličky vedení – 1:0. To ovšem bylo ze strany Lukavce vše. Ve 23.minutě vyrovnal nadvakrát M.Suchopar – 1:1. Pak jsme neproměnili několik šancí, ale ve 41.minutě se prosadil Postřihač – 1:2. Po přestávce bylo na hřišti pouze naše mužstvo. Lukavečtí byli absolutně bezradní a neškodní. Hru dále nemá cenu popisovat, protože soupeř byl slabý. Zmínit musím pouze 2 neuznané góly a předčasné ukončení utkání o 13 minut. Další naše branky : 47´ - Žůrek 1:3, 49´ - Žemlička 1:4 (pk), 69´ - Jeništa 1:5, 77´ - Jeništa 1:6.

Sestava: Smetana J- Zvára S, Ing.Smetana M, Žemlička, Renč-