TJ Start Lukavec - SK Načeradec 4:3 (2:2)

28.08.2010 08:22

Hráno:  26.8.2010 v Lukavci, od 18:00 hod, jasno, 21°C, přátelské utkání, 2 x 30´, 7 + 1

Hodnocení :   Druhé a poslední přátelské utkání před sezónou jsme sehráli na půdě našich loňských spoluhráčů. Většinu 1.poločasu jsme byli lepším týmem, 2x jsme vedli, ale v závěru půle se domácím podařilo vyrovnat.Bylo to především zásluhou výborně hrajícího Kocoura a díky zbytečným chybám v naší obraně i v brance.2. poločas byl od začátku vyrovnaný, ale Kocour svoji šanci proměnil, Postřihač však 2x ne.Přesto Šteker vyrovnal na 3:3. Rozhodčí M.Zamrzla však chtěl vyhrát a vyčaroval penaltu za hraní ramenem před vápnem, Hanousek se obvykle nemýlí a bylo 4:3. Do konce ale ještě zbývalo 9 min., dokázali jsme si vytvořit velký tlak, ovšem nedokázali jsme se trefit mezi tyče - pouze 2x do nich...Zápas tak skončil výhrou domácích.

Sestava : Šonský - Šteker, Hlinský, Křemen, Ondriga H  - Švec, Zvára,  Starec -  Postřihač

Střelci : Zvára 2x, Šteker

Nejlepší hráči :   Zvára