Turnaj v Bechyni - 2.místo
14.06.2010 08:42Lázeňský turnaj kadetů konaný dne 13.6.2010 v Bechyni, zataženo 16°C, 1x20´, finále 1x25´
Hodnocení : Turnaj bohužel kolidoval s turnajem přípravek Lukavce v Moravských Budějovicích, takže ani jeden tým nebyl vzájemně posílen, což je velká škoda, protože jinak bychom oba turnaje měli velkou šanci vyhrát! Na druhou stranu je pozitivní, že kluci, kteří častěji střídají, uchopili svoji šanci a vybojovali 2. místo a poukaz na 50% slevu na nové dresy. Nejlepším hráčem našeho týmu byl vybrán Jakub Starec - dostal chrániče.Nejlepším střelcem celého turnaje se stal Tomáš Postřihač s 5-ti brankami - dostal míč.
Nastoupili : Šonský, Šteker, Ondriga Jan, Novák, Starec, Křemen, Ondriga Jiří, Truxa, Zvára, Postřihač
Účastníci : FC Bechyně , SK Načeradec , ABC Braník , Olympie Týn , TJ Malšice ,Spartak Trhové Sviny , Tatran Prachatice , SFC Libuš , Zliv
Hráno systémem tří skupin , dále nadstavba , vítězové o 1- 3 místo , druzí ve skupinách o 4-6 místo , třetí ze skupin o 7 –9 místo
Skupina A |
FC Bechyně |
TJ Malšice |
Olympie Týn |
BODY |
SKORE |
POŘADÍ |
FC Bechyně |
xxxxxxxxx |
1:1 |
0:1 |
1 bod |
1:2 |
2. |
TJ Malšice |
1:1 |
xxxxxxxxxx |
0:2 |
1 bod |
1:3 |
3. |
Olympie Týn |
1:0 |
2:0 |
xxxxxxxxx |
6 bodů |
3:0 |
1. |
Skupina B |
Zliv |
SK Načeradec |
SFC Libuš |
BODY |
SKÓRE |
POŘADÍ |
Fotbalový klub Zliv |
xxxxxxxx |
0:3 |
3:3 |
1.bod |
3:6 |
3./ penaltový rozstřel |
SK Načeradec |
3:0 |
xxxxxxxxx |
3:0 |
6 bodů |
6:0 |
1. |
SFC Libuš |
3:3 |
O:3 |
xxxxxxxxx |
2 body |
3:6 |
2. / penaltový rozstřel |
Skupina C |
ABC Braník |
Tatran Prachatice |
Spartak Trhové Sviny |
BODY |
SKÓRE |
POŘADÍ |
ABC Braník
|
xxxxxxxx |
1:0 |
2:0 |
6 bodů |
3:0 |
1. |
Tatran Prachatice
|
O:1 |
xxxxxxxxx |
O:2 |
0 bodů |
0:3 |
3. |
Spartak Trhové Sviny |
0:2 |
2:0 |
xxxxxxxxx |
3 body |
2:2 |
2. |
Skupina o 1 – 3 místo
Sk. 1-3 místo |
ABC Braník |
Olympie Týn |
SK Načeradec |
BODY |
SKÓRE |
POŘADÍ |
ABC Braník |
xxxxxxxx |
4.0 |
3:2 |
6 bodů |
7:2 |
1. místo |
Olympie Týn |
0:4 |
xxxxxxxxx |
0:3 |
O bodů |
0:7 |
3. místo |
SK Načeradec |
2:3 |
3:0 |
xxxxxxxxx |
3 body |
5:3 |
2. místo |
Skupina o 4 – 6 místo
Sk. o 4 – 6 místo |
FC Bechyně |
SFC Libuš |
Spartak Trh. Sviny |
BODY |
SKORE |
POŘADÍ |
FC Bechyně |
xxxxxx |
0:3 |
0:4 |
0 bodů |
0:7 |
Celkem 6 místo |
SFC Libuš |
3:0 |
xxxxxxxx |
0:4 |
3 body |
3:4 |
Celkem 5 místo |
Trhové Sviny |
4:0 |
4:0 |
xxxxxxxx |
6 bodů |
8:0 |
Celkem 4 místo |
Skupina o 7 – 9 místo
Sk o 7 – 9 místo |
TJ Malšice |
Zliv |
Tatran Prachatice |
BODY |
SKORE |
POŘADÍ |
TJ Malšice |
xxxxxxxxx |
0:4 |
0:4 |
O bodů |
0:8 |
Celkem 9 místo |
Fotbalový klub Zliv |
4:0 |
xxxxxxxx |
2:0 |
6 bodů |
6:0 |
Celkem 7 místo |
Tatran Prachatice |
4:0 |
O:2 |
xxxxxxxx |
3 body |
4:2 |
Celkem 8 místo |
Nejlepší brankář : Jaroslav Kolka ( Tatran Prachatice )
Nejlepší hráč : Simona Jandová ( Spartak Trhové Sviny )
Nejlepší střelec : Tomáš Postřihač ( SK Načeradec ) - 5x
———
Zpět