Vysočina Jihlava "A" - SK Načeradec 2:1 (2:0)

14.10.2009 20:42

Hráno:  14.10.2009 v Jihlavě, od 16:30 hod, hustě padající sníh, -1°C, přátelské utkání, 2 x 25´, na velké branky

Hodnocení:  Na zápas s aktuálně 4. týmem krajského přeboru jsme vyrazili pouze v 10 - ti hráčích. Jihlavská přípravka má u sebe na hostování 6 nejlepších hráčů Kraje Vysočina a jejich tým je opravdu velmi dobrý. Přesto začátek zápasu patřil nám, ale na sněhu se nám nedařilo dostat do zakončení. V 15´ chyboval Hlinský a domácí nás nekompromisně trestali 1:0. Nadále jsme měli mírnou převahu, ale jihlavští nás do ničeho nepustili. Ve 21´ domácí udeřili podruhé, Křemen nechal na chvíli volného záložníka a ten se trefil přesně k tyči - 2:0. Poté nás 2x podržel Matoušek v brance. Do 2. půle jsme vstoupili s odhodláním otočit nepříznivé skóre. V šanci se ocitl Vlk, Mišoň i Kocour, ale nebylo jim přáno. Branku vstřelil ve 34´ výborně a s chutí hrající Hanousek, po samostatné akci - 2:1. Ještě více jsme domácí zatlačili, ale Postřihač 4m sám před brankářem o centimetry minul branku. S výsledkem mohli ještě pohnout Kocour s Mišoněm, ale nebyli úspěšní. Na druhé straně chytil loženou šanci Matoušek. V poslední minutě uháněl do vápna Hanousek, byl sražen, přišel o zub, ale penalta se nepískala, rozhodčí raději odpískal konec... Závěrem je nutno sdělit, že zápas, i přes značnou nepřízeň počasí, měl vynikající úroveň a jihlavští trenéři nám přislíbili odvetu. Škoda, že se hrálo na velké branky, protože naši kluci na ně nejsou zvyklí a chvílemi to vypadalo, že se jich bojí. Jen víc takových zápasů, ty klukům opravdu něco dají.