Zdislavice – SK Načeradec 2:2 (0:0)

02.03.2009 16:16

Hráno : 28.2. 2009, od 16 hod, UMT Votice

První přátelské utkání jsme sehráli na umělé trávě ve Voticích, se soupeřem z okresního přeboru. Hned ve 3.minutě udělal jen těžko pochopitelnou hrubku náš brankář a pomalu kutálející se míč mu prošel kolem rukou – 1:0! Ihned po rozehrání se dostal do ložené šance Postřihač, ale trefil pouze břevno. Vyrovnali jsme až po sérii neproměněných šancí ve 24.minutě Postřihačem -1:1. I nadále jsme měli značnou převahu, ale předvedli jsme pouze festival zahozených šancí. V 57. minutě se nám podařilo zvýšit povedenou střelou Müllera – 2:1. Ještě do cca 75.minuty jsme měli převahu, ale umírali jsme na střeleckou impotenci. Postupně nám začali docházet síly, čehož využil soupeř a převzal otěže zápasu do svých rukou. V 85.minutě Vrána neuhlídal při rohu jednoho útočníků, ale míč naštěstí těsně minul tyč naší branky. Udeřilo  v 88.minutě, Renč šel naprosto nesmyslně do kličky, samozřejmě ztratil míč a po centru do vápna byl Smetana bezmocný – 2:2. V nastavení měli zdislavští ještě jednu příležitost, ale zakončili nepřesně. Místo vítězství o 3-4 branky jsme se nakonec klepali o remízu! Škoda, ale podstatné to bude v mistrovských zápasech…

Sestava: Smetana J- Žůrek, Smetana M, Fenár, Renč- Císař,