FC Křivsoudov - SK Načeradec 2:4 (1:2)

28.09.2009 14:55

Hráno : 27.9.2009, od 16:30 h, jasno 24°C

Přestože jsme se do Křivsoudova sjížděli na poslední chvíli z různých končin (Liberec, Brno, Praha), nastoupili jsme do zápasu velice zodpovědně. Hned v 1´ se dostal do šance M.Suchopar, ale hlavičkoval nad. Byli jsme velmi aktivní a z hráčů vyzařovala touha po vítězství. Hrálo se v podstatě pouze na polovině domácích. V  dostal u rohového praporku výborně hrající Postřihač křivsoudovského brankáře i obránce pod tlak a ten nesmyslně nahrál na vápno a M.Suchopar z voleje trefil poloodkrytou branku – 0:1. Nadále jsme měli převahu, ale M.Suchopar 2x hlavičkoval nad. Ve 25´ se proháčkoval Postřihač k vápnu a z otočky z 18m trefil šibenici – 0:2. Minutu poté se vápnem prokličkoval Žůrek, ale trefil pouze boční síť. Domácí se pomalu vzpamatovávali a od 30´ převzali iniciativu a dostali se do 2 vyložených šancí, ale Smetana nás tentokrát podržel. Ve 42´ jsme po sérii chyb inkasovali ramenem útočníka ze 3m – 1:2. Ve 45´měli domácí další loženou šanci, ale měli jsme štěstí! Přestože se domácí o přestávce hodně hecovali, začátek 2.půle patřil nám. V 51´ unikl Postřihač, na 20m našel Štamberga na velkém vápně, ten si míč stáhl na prsou a z otočky poslal nechytatelnou bombu k tyči – 1:3. V 61´z 5m přestřelil Postřihač. Nadále jsme měli hru pod kontrolou, ale v 78´ domácí z ničeho snížili. M.Smetana již dobíhal unikajícího útočníka, ale J.Smetana nesmyslně vyběhl před vápno, čímž vyzval protihráče k lobu, což se také stalo - 2:3. Přestože domácí hráči i diváci značně ožili, šance jsme měli my! V 83´byl za hranicí vápna faulován Jeništa, ale kopali jsme pouze TK, který Štamberg zahodil. V 85´ bylo po zápase, Jeništa hlavou přehodil brankáře - 2:4! Tentokrát jsme podali výborný výkon a potřetí v této sezóně jsme zvítězili venku. Vynikající výkon podal Postřihač a Říha. Musíme zůstat nohama pevně na zemi a soustředit se na nevyzpytatelné D.Kralovice!

Nastoupili :  Smetana J, Císař, Smetana M, Renč, Žůrek, Suchopar P,  Říha, Štamberg, Suchopar M, Postřihač, Jeništa - Holuj

Góly :  Suchopar M, Postřihač, Štamberg, Jeništa

Vedení týmu : Postřihač Ing., Javorský J

Rozhodčí:   p. Mikolášek z Týnce nad Sázavou, pískal absolutně nestranně