FK Bílkovice - SK Načeradec 1:3 (1:2)

09.05.2013 22:21

Hráno: 8.5.2013, od 17:30 hod, 18°C

Hodnocení:  V prvních 15 minutách jsme zahodili 4 naprosto ložené šance a do vedení jsme se dostali až po brance Pokorného ve 21. minutě. Přestože ve 26´ vyrovnal nejlepší hráč domácích  - Vojta Pohorský, hned ve 29´ Jeništa upravil na 1:2. Nejhorší na hřišti byl rozhodčí. Na obě strany předváděl takové nesmysly, že až oči přecházely... Hned v úvodu 2.poločasu skóroval Jeništa a hru jsme měli zcela pod kontrolou. Byli jsme sice o třídu lepší, ale budˇnaše hráče zastavil praporek pomezního, nebo Jeništa 3x sám, proti dobře chytajícímu domácímu brankářovi, neuspěl nebo po vstřelené brance Pokorného, z poloviny hřiště, sudí vymyslel a odpískal ofsajd. Měli jsme vyhrát daleko větším brankovým rozdílem!

Nastoupili: Smetana J - Smetana M, Dražďák, Štamberg, Strnad - Čáp, Pokorný, Urban, Suchopar - Voženílek, Jeništa + Kříž

Trenér: Štěpánek Josef

Rozhodčí: p. K. Černý z Taťouňovic

Góly:  2x Jeništa, Pokorný

Vedení mužstva: Postřihač Ing.