GRAFFIN Vlašim "A" - SK Načeradec 4:2 (1:1)

08.05.2010 11:54

Hráno:  8.5.2010 ve Vlašimi na UMT , od 9:30 hod, zataženo, 16°C, mistrovské utkání, 2 x 25´

Hodnocení :  Hned ve 3´  vstřelil Kahoun vedoucí branku, po RK Kazdy - 0:1. Z vedení jsme se však neradovali příliš dlouho, v 8´ chyboval Starec a následně Zvára a bylo vyrovnáno - 1:1. Po vyrovnání se hrálo především mezi vápny. Domácí nastřelili tyč a jedenkrát dobře vyrazil náš náhradní brankář. Naši kontrovali Holečkovou hlavičkou nad a Postřihač zahodil nesmyslnou nahrávkou největší šanci 1.poločasu. Do 2.půle kluci nastoupili, jako opaření a na naši branku se valil jeden útok za druhým. Ve 29´ Kahoun nesmyslně nadzvedl míč (a lá Řepka) - vlastní gól - 2:1. Domácím narostla křídla a přes naši hořící levou stranu (vystřídali se zde 4 hráči a nic to nebylo platné) se neustále dostávali na dostřel naší branky. Ve 33´ to bylo 3:1 a ve 35´ dokonce 4:1. Vypadalo to na debakl...Naštěstí se kluci zvedli a posledních 10´ patřilo jim, ovšem Zvára a 2x Kazda neproměnili ani ty největší šance. Branku vstřelil až ve 48´ po pěkné individuální akci Postřihač - 2:4. Na víc jsme bohužel v tomto zápase již neměli. Prohráli jsme podruhé v řadě, tentokrát kluci zahráli ještě hůře než v Benešově, takže to ani jinak dopadnout nemohlo! Opustili jsme tak 2.příčku tabulky a jestli se kluci nezlepší, brzy opustíme i tu bronzovou...

Střelci :  Kahoun, Postřihač

Nejlepší hráči :  NIKDO