Jiskra Struhařov "B" - SK Načeradec 3:4 (1:3)

10.09.2012 13:03

Hráno : 9.9. 2012, od 17:00 h, jasno, 25°C

Hodnocení:  Na hřišti nováčka soutěže jsme nastoupili opět ve značně kombinované sestavě - chyběli stopeři a v útoku Jeništa. Přesto jsme začali dobře a kombinačně jsme soupeře přehrávali. Ve 12´ jsme šli do vedení, po střele Čápa. Domácí však po naší hrubce v obraně záhy vyrovnali. Poté začal úřadovat Voženílek a po pěkných akcích vstřelil 2 branky. Ve 30´ se zranil Postřihač a hra už neměla takovou lehkost. Druhý poločas byl z naší strany velmi špatný. Nechali jsme domácí snížit na 2:3, poté sice Voženílek patičkou dovršil hattrik, ale v 78´ opět domácí snížili a bylo zbytečné drama. Se štěstím jsme nakonec vítězství uhájili, ale výkon ve 2.poločase by na Postupice nestačil...

Nastoupili :  Smetana J - Strnad, Smetana M, Štamberg, Suchopar - Čáp, Urban, Novák, Žůrek - Voženílek, Postřihač + Kříž, Postřihač st

Trenér : Štěpánek Josef

Rozhodčí: p. Platil z Mrače

Góly :  3 x Voženílek, Čáp

Vedení týmu : Grohmann M