SK Benešov - SK Načeradec 5:2 (3:1)

06.09.2010 09:58

Hráno:  5.9.2010 v Benešově na UMT, od 10:15 hod, jasno, 19°C, mistrovské utkání, 2 x 30´, 7 + 1

Hodnocení :   Ve 2. mistrovském zápase jsme nastoupili proti loňskému vítězi OP přípravek. Benešov jsme porazili na turnaji v Sedlčanech, ale bohužel není v našich silách porážet ho v každém zápase, obzvláště, když na podzim hrajeme bez posil z Lukavce a Košetic. Zápas začal závarem před naší brankou a střela skončila na břevně. Prakticky z protiútoku se trefil pěknou střelou Zvára - 0:1. Domácí byli překvapení a naši kluci je zatlačili před branku. Přesto, že 2. náš gól visel ve vzduchu, nedokázali Postřihač, Zvára a ani Ondriga dopravit míč ve vyložených šancích do branky. V 19´, po rychlém protiútoku, domácí vyrovnali - 1:1. Poté jsme se dostali pod tlak a postupně jsme odcházeli fyzicky (Benešov střídal dvě vyrovnané sedmičky a my jsme měli pouze 2 hráče na střídání...). Přesto jsme inkasovali až ve 28´, po střele z dálky a zaspání Šonského v brance - 2:1. Po gólu jsme špatně rozehráli a ve 29´ jsme inkasovali v podstatě přes kopírák znovu - 1:3. Do 2.poločasu jsme nastoupili hodně aktivně, se snahou korigovat výsledek, ale domácí hrozili z brejků. Po jednom z nich zvýšili na - 1:4. Kupodivu kluci ještě našli nějaké síly a z TK snížil opět Zvára na 2:4. Nadále jsme byli velmi aktivní, ale Postřihač neproměnil samostatný nájezd. V poslední minutě centroval po úniku domácí útočník, náš brankář špatně odhadl míč a srazil si ho do vlastní sítě - 2:5. Nakonec krutý výsledek. Zápas se příliš nepovedl Postřihačovi, Štekerovi, Šonskému a Filipovi.

Sestava : Šonský - Šteker, Filip, Hlinský, Křemen, Ondriga H, Švec, Zvára,  Starec, Postřihač

Střelci :   Zvára 2x

Nejlepší hráči :   Křemen, Zvára