SK Načeradec - Sokol Čechtice 1:1(0:0)

15.06.2009 16:00

Hráno :  20.6. 2009, od 17:00 hod, polojasno, 18°C, 26.kolo

V posledním zápase sezóny jsme nastoupili proti soupeři, který na jaře nezískal ani bod. V 6´ se ocitl v šanci Žůrek, ale z 10m trefil brankáře. V 8´Fenár posadil míč z TK na hlavu Jeništovi, ale ten hlavičkoval těsně mimo. V 9´ vystřelil z 18m M.Suchopar, ale 5m nad. V 11´ zakončil velmi zdařilou individuální akci Postřihač střelou těsně mimo. Ve 14´ TK Fenára – vedle. V 15´ předložil Postřihač míč jako na podnose Žůrkovi, ten však odmítl ze 3m skórovat… Ve 20´opět Žůrek střílel ze 16m, ale slabě. Ve 24´ Jeništa utíkal sám na branku, ale bál se zakončit. Ve 27´ chyboval Šindelář, ale hosté z toho nic nevytěžili. Ve 32´ hosté podruhé a v 1.půli naposledy ohrozili Smetanu, prudká střela však šla mimo. Ve 36´ M.Suchopar z 18m vystřelil těsně vedle. Ve 38´ po RK, se míč dostal před Fenára, ale ten ze 6m neuvěřitelně přestřelil! Ve 41´ odvrátil obránce míč z brankové čáry, po hlavičce Fenára. Byl to poločas zahozených šancí a hry na jednu branku... Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu. Ve 48´, po pěkné akci, trefil Postřihač opět brankáře. V 51´ přišel šok, lehounký míč vypadl Smetanovi z rukou přímo před překvapeného hráče Čechtic. Ten však po chvilkovém překvapení dopravil míč do naší branky - 0:1! Hned po rozehrání netrefil Žůrek poloprázdnou branku. V 53´ Jeništa vyzval Postřihače ke skórování, ale ten zapomněl střeleckou mušku někde v Praze, protože takové šance vždy proměňoval... V61´ hosté vyrazili střelu Císaře Z 15m na RK. V 69´ překopl Jeništa z 10m poloodkrytou branku o 12m! Dalších 10´ se hrálo výhradně ve vápně hostí, ale nebylo nám souzeno protrhnout střeleckou smůlu. Až v 82´dokázal překonat brankáře J.Suchopar – 1:1. Pokračovali jsme v drtivém tlaku, do naprosto tutových šancí se dostal 2x Postřihač a J.Suchopar, ale nebylo jim souzeno. V 88. nejprve Postřihač trefil sám před brankářem pouze jeho nohy, odražený míč však nahrál zpětně na Žůrka, který kupodivu dopravil míč do branky. Rozhodčí však bohužel dal na pomezního hostí, který neprávem signalizoval ofsajd a branku nám neuznal! Zápas tak skončil nezaslouženou remízou. Z naší strany to byl festival zahozených šancí. Místo, abychom si spravili chuť po nepovedené jarní sezóně, tak jsme se dostali psychicky ještě níž…  Na podzim to však bude lepší, protože na to máme.

Sestava :                                      Smetana J