SK Načeradec - Sokol Mezno 2:1 (2:1)

17.10.2011 10:50

Hráno : 15.10.2010, od 15:30 h, jasno, 8°C

Hodocení trenéra:

V dalším zápase podzimní části jsme nastoupili po velmi neutěšených výsledcích proti soupeři z Mezna. Cíl byl jasný zisk 3 bodů!

V týdnu jsme tým doplnili o další nové tváře a konečně nás bylo alespoň dvanáct. Trénování převzal Roman Vobořil Roman Vobořil. Do zápasu byli k dispozici tři nové tváře, z toho dvě v základní sestavě.(Vobořil, Chadraba) a jeden byl připraven na lavici (Kaštil).

Zápas začal s nepřesnostmi na obou stranách a hrálo se od branky k brance. Zhruba po čtvrt hodině jsme se začali prosazovat my a po sériích standartních situací a několika šancích jsme se ujali po přímém kopu zaslouženého vedení. Hlavou skóroval Jeništa.

Od té doby nás bylo plné hřiště a mohli (měli) jsme přidat další branky. Hlavně tentokrát velmi agilní Kříž na pravé straně dělal v obraně Mezna veliký průvan. Po jeho pěkném průniku prostřelil hostujícího gólmana a zvýšil na 2:0. Poté jsme se trochu zbytečně zatáhli a soupeř zahrozil několika průniky a po jedné z chyb snížil na 2:1. My jsme se po obdržené brance snažili své vedení navýšit, ale v největší šanci zápasu totálně zkolaboval Jirka Štamberg, protože ze dvou metrů poslal míč místo do prázdné branky metr vedle ní. A tak poločas skončil našim vedením 2:1.

Do druhé půle jsme šli s jasným cílem, zbytečně ihned neinkasovat, hrát ze zabezpečené obrany a pokusit se z rychlých brejků pojistit vedení. Soupeř se snažil dostat do našeho vápna za každou cenu, ale do 60. minuty se nám dařilo vše v klidu ustát.

Poté jsme přestali hrát fotbal a hráli nakopávanou, takže se to na nás valilo ze všech stran. Mezno cítilo šanci na vyrovnání, ale i s kouskem štěstí jsme všechny jejich šance zmařili buď my, nebo jejich střelecká impotence. A tak máme 3 body a těšíme se na další zápas, hostujeme na hřišti lídra soutěže.

Dnes mohu pochválit celý tým za první poločas a výsledek. Druhá půle radši bez hodnocení! Přesto díky za chuť a nasazení celého týmu.

Nastoupili : Smetana J -   Pokorný, Smetana M, Chadraba, Renč - Kříž, Vrzal, Vobořil - Jeništa, Postřihač - Klastil

Trenér : Roman Vobořil

Rozhodčí: p. Mareš z Tožic

Góly :   Jeništa, Kříž

Vedení týmu : Postřihač Ing., Grohmann