SK Načeradec - Sokol Popovice 3:3 (1:3)

08.09.2009 08:45

Hráno : 6.9.2009, od 17 h, skorojasno 20°C

Inkasovali jsme hned v 1´ po obrovské hrubce brankáře Smetany, což nás dostalo do kolen! Hráli jsme tragicky a ve 25´po chybě M Suchopara hosté zvýšili na 0:2. Ve 26´chyboval opět M Suchopar a po sérii nepovedených odkopů to bylo již 0:3!!! Vypadalo to na debakl... Naštěstí se nechali příkladnou bojovností Říhy a Postřihače strhnout i ostatní, takže od 35´se hra vyrovnala a ve 40´ Postřihač snížil na 1:3. O přestávce byla bouřka v kabině, což se poté projevilo pozitivně i na hřišti. Ve 2. půli jsme již hráli dobře a začali jsme Popovice přehrávat a po několika šancích (Říha, Renč)se trefil v 64´M Suchopar - 2:3. Hosté znervózněli a hrálo se v podstatě na jejich polovině. Vyrovnat se nám podařilo až v 81´ - Postřihač z úhlu 3:3. Poté byl ve vyložené šanci Veselý a Jeništa, ale již nám nebylo souzeno. Popovice však měli také jednu loženku, ale tentokrát dobře zasáhl Smetana. V poslední minutě chyběl Postřihačovi ke skórování rychlejší krok... Ztratili jsme zbytečně 2 body, ale je třeba hráče pochválit, že utkání "nezabalili" a alespoň vyrovnali!

Nastoupili :  Smetana J,Císař, Renč, Smetana M, Suchopar M, Suchopar P, Štamberg, Říha, Žůrek, Postřihač, Jeništa - Veselý, Zvára

góly :  Postřihač 2x, Suchopar M

Vedení týmu : Postřihač Ing., Grohmann M, Javorský J

Rozhodčí:  Malý z Louňovic, nepotrestal spoustu faulů hostí

Diváci :  50 - 30 z Popovic