SK Načeradec - Sokol Zdislavice 2:4 (1:1)

17.06.2012 12:13

13.05. 2012               10:15

První domácí prohra, která ještě více zamrzí, když bylo ještě necelé dvě minuty před koncem 2:2. Je pravdou, že nám chyběl klíčový hráč Michal Truxa, ale remíza by nám slušela, i když soupeř byl dost kvalitní a z předvedené hry překvapil. První gól padl do soupeřovi sítě v 9. Minutě, po přímém kopu Martina Belady. Po této brance nás soupeř zatlačil na naši polovinu a hlavně díky brankářovi, Markovi Brázovi a jeho dobře postaveným tyčím (cca. 4 břevna a 5 tyčí - nevídané) jsme inkasovali jen jednu branku, a to v 18. Minutě, po hezké kombinaci soupeře. Do druhého poločasu jsme vlétli na soupeře a ve 30. minutě to bylo 2:1, po hezkém samostatném průniku z vlastní poloviny Štěpána Jelínka. A to bylo z naší strany vše. Vyrovnání přišlo za 4 minuty a soupeř nadále nastřeloval tyče, břevna a brankáře. Už se blížil konec zápasu i náš. Po dvou střelách z dálky v rozmezí necelé minuty Zdislavice zaslouženě vyhráli.

Branky :      Štěpán Jelínek 1,    Martin Belada 1