Sokol Teplýšovice - SK Načeradec 1:2 (1:0)

10.10.2010 20:56

Hráno:  10.10.2010 v Teplýšovicích, od 11:00 hod, jasno,12°C, mistrovské utkání, 2 x 30´, 7 + 1

Hodnocení :   Nastoupili jsme asi na nejlepším hřišti v soutěži, proti velmi dobře hrajícím Teplýšovicím. Přestože jsme měli velké problémy dát dohromady 8 hráčů, od začátku jsme byli aktivnější a vytvořili jsme si spoustu příležitostí. Do vedení šli ale paradoxně domácí, když Zvára podskočil míč  a Šonský nesmyslně vyběhl. Domácí útočník tak mohl skórovat do prázdné branky - 1:0. Nadále jsme byli aktivnější a hrálo se v podstatě na jednu branku. V poslední minutě 1.poločasu pronikal k brance Šteker, byl faulován a dostali jsme výhodu pokutového kopu, Zvára však odmítl skórovat a nechal vyniknout výborného brankáře domácích. Ve 2.poločase zkraje 2x odčinil svoji chybu Šonský v brance, poté však naši kluci přidali a nebýt skvělého teplýšovického brankáře, byl by výsledek otočen daleko dříve! Ve 46´ vyrovnal Zvára  a v 56´ rozhodl o našem vítězství Postřihač. Jen více takových zápasů, protože výhra o 10 branek klukům nic nedá!!!

Sestava : Šonský - , Hlinský, Křemen, Zvára - Švec, Zvára,  Šteker,  -   Postřihač, Mašek

Střelci :  Zvára, Postřihač

Nejlepší hráči :   Zvára S, Šteker, Postřihač