Sokol Tichonice - SK Načeradec 4:3 (4:1)

17.06.2012 11:51

První jarní kolo se jaru moc nepodobalo, -2 C, sníh. Příjezd na hřiště soupeře byl v 10.25 hod., ovšem do kabin jsme se dostali 11.45 hod., kvůli zápasu žáku. Jistě si můžete představit, jak naši hráči byli zmrzlí (samozřejmě domácí hráči byli v kabině). Po pětiminutové rozcvičce našich hráčů (a to soupeř chtěl, abychom nastoupili okamžitě) začal zápas, který se hrál na zasněženém hřišti. Více jak hodinová " čekačka" se projevila na hře našich hráčů. Než jsem se rozkoukali, a to nemluvím o rozmrznutí, tak ve čtvrté minutě jsme prohrávali 2:0. V desáté minutě jsme snížili zásluhou Michala Truxi, ale naše hra byla opravdu zmrzlá (a to do písmene, neboť ještě v kabině o poločase se někteří třásli zimou a byli ztuhlí, i když se na hřišti neflákali), a tak v prvním poločase jsme prohrávali 4:1. Druhý poločas byl z naší strany hodně dobrý. Soupeře jsme dostali pod tlak a rázem jsme snížili na 4:3. Ač v závěrečných minutách jsme měli velký tlak (dvě tyče, nastřelený náš hráč na brankové čáře, atd.), tak nám nebylo dáno dát aspoň vyrovnávající branku jak z hůry, tak i od rozhodčího který zkrátil hru o 4 minuty.

Branky :       Michal Truxa 2,   Petr Neckář 1