TJ Blaník Načeradec - SK Načeradec 2:3 (1:1)

13.11.2012 17:18

Hráno : 11.11. 2012, od 14:00 h, zataženo, 9°C

Hodnocení:  Opět nás bylo pouze 11. Díky velmi špatnému přístupu některých našich hráčů se začalo hrát o 20 minut déle (opilci přijeli pozdě, ale alespoň přijeli - někteří jedinci, asi ze strachu, vůbec nedorazili!). Špatná životospráva našich 2 hráčů byla naprosto markantní a Blaník mohl v 15. minutě klidně být ve vedení 3:0. Naštěstí měli jeho hráči hodně vychýlenou střeleckou mušku a bylo to pouze 1:0, po úniku Chomáta! Poté se hra vyrovnala a ložené šance jsme měli i my. Vyrovnání přišlo po přesném centru Postřihače na Voženílka. Za zmínku ještě stojí loženka Urbana, zakončená těsně vedle a Jeništu skvěle vychytal Tichý. V poločase byla v kabině velmi, velmi dusná a napjatá atmosféra. Po přestávce jsme získali mírnou převahu a výborně hrající Voženílek dokázal dotlačit míč za záda Tichého - 1:2. Blaník se však nevzdal a dostal nás pod velký tlak. Největší hrozbu pro nás představoval Chomát s Petrem Štěpánkem. Prvně jmenovaný zahodil 2 loženky a byl pro nás trvalým nebezpečím. Štěpánek, díky své buldočí povaze, vyrovnal na 2:2. Chvíli poté, se s chutí hrající Voženílek, prokličkoval do vápna a Tichý ho trochu nesmyslně fauloval. Z penalty se samozřejmě Jeništa nemýlí - 2:3. Následné nadávky ze strany domácích hráčů a diváků rozhodčího totálně rozhodily a bylo odpískáno spousta sporných trestných kopů proti nám, ale nebezpečí vstřelené branky již hrozilo pouze od Petra Štěpánka, protože Chomát byl, naštěstí pro nás, stažen ze hry. Škoda, že se hráči Blaníku nedokáží přimět k takovému výkonu i proti jiným (slabším) soupeřům. V žádném případě by nemohli být na posledním místě tabulky...

Nejlepší naši hráči byli - Urban, Jeništa s Voženílkem, Pokorný a J.Smetana!

V Blaníku - Tichý, Petr Štěpánek a Chomát.

Nastoupili : Smetana J - Smetana M, Urban, Dražďák, Strnad - Čáp,  Postřihač, Pokorný, Suchopar - Jeništa, Voženílek

Trenér : Štěpánek Josef

Vedení týmu : Zamrzla Ing., Postřihač Ing.

Rozhodčí: p. Rezek Milan z Klimětic

Góly :  2x Voženílek, Jeništa

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A2B1204 FK Bílkovice Louňovice p.Bl. 4:1 (2:0) 50
Branky: Pohorský Vojtěch 2, Ngo Jakub, Špička David - Dvořák Miroslav; Rozhodčí: Hocek Josef; ŽK: 1:3

A2B1206 Postupice Křivsoudov 4:1 (1:1) 40
Branky: Vesecký Aleš, Mareš Jaroslav, Brabenec Petr, vlastní - Jakl Jiří; Rozhodčí: Hůlka Alexandr; ŽK: 0:4

A2B1207 Kondrac B Tichonice 0:0 (0:0) 30
Rozhodčí: Svoboda Pavel; ŽK: 1:1

A2B1201 Bl. Načeradec SK Načeradec 2:3 (1:1) 130
Branky: Štěpánek Petr, Chomát Martin - Voženílek Jakub 2, Jeništa Jakub; Rozhodčí: Rezek Milan; ŽK: 3:1

A2B1202 Ratměřice Velíš 3:3 (1:3) 50
Branky: Semerád Tomáš 2, Balík Michal - Prokop Ladislav, Peška Marek, Štika Ondřej; Rozhodčí: Rathan Jaromír; ŽK: 0:4

A2B1203 Pravonín Čechtice 3:0 (2:0) 50
Branky: Babický Michal, Lejček Jakub, Jandák Pavel; Rozhodčí: Brabenec Pavel; ŽK: 1:1

A2B1205 Struhařov B Nesper. Lhota 1:0 (1:0) 50
Branky: Kaňka Josef; Rozhodčí: Macháček Martin; ŽK: 1:1