TJ Start Lukavec „A“ – SK Načeradec 0:3 (0:0)

16.03.2009 18:21

Hráno : 15.3. 2009, od 12 hod, UMT Humpolec

Třetí přátelské utkání jsme sehráli na umělé trávě v Humpolci, opět se soupeřem z okresního přeboru. Soupeř měl ještě větší problém se sestavou než my a nakonec nastoupil pouze v deseti. V útoku však hrál syn trenéra Štěpánka Petr, který hraje 4.nejvyšší soutěž v Německu. Hned ze začátku vyrobil svoji „standardní“ hrubku Renč, ale vše zažehnali bratři Smetanové. Po necelých 20 minutách jsme získali mírnou převahu, ale tentokrát se nám příliš nedařilo v koncovce. Především Postřihač spálil do čeho kopnul, k tomu se přidal Fenár s Jeništou a poločasová remíza byla na světě. Po přestávce jsme zvýšili útočnou aktivitu a soupeř se dostal pod trvalý tlak. V 58.minutě skóroval po hrubce stopera Jeništa 0:1. V 70. minutě proměnil velezkušeně znovu Jeništa nejhezčí akci zápasu, po úniku a centru Zváry – 0:2. Poté se 2x neuvěřitelně netrefil Zvára a Postřihač dokončil svůj „úspěšný“ den, když po samostatném úniku místo zakončení zvolil nic neřešící teatrální pád… Naopak Jeništa potvrdil svojí střeleckou potenci a v 88.minutě upravil na konečných 0:3! Pochvalu zaslouží i Ing.Smetana. Vítězství je potěšující, ale nesmíme ho přecenit.